Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Legyek őszinte anyával és...

Legyek őszinte anyával és vállaljam a következményeket? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Csináltam valamit, vagyis belementem valamibe és most az egész életemre hatással van.

Próbálom titkolni, de már egyre nehezebb. Anya is észrevette és általában mindent elmondok neki, de erről sosem beszéltem vele. Valahogy úgy éreztem, jobb, ha nem tudja.

De ma tartottunk végre egy csajos napot és annyira lelkiismeret furdalásom volt, meg mondta, hogy bármit elmondhatok neki nyugodtan.


Viszont azért tartok a reakciójától, vagy attól, hogy elítélne.

Látom, hogy aggódik és valamit muszáj lesz neki mondanom. Csak nem tudom, hogy az igazat-e.


2014. ápr. 19. 21:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

Mondd el neki, hátha tud segíteni!

Gondolom valami illegális dologba keverdtél. Hidd el, minél tovább vagy benne, annál nehezebb kiszállni. És ki akarsz majd szállni.

2014. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Addig nem tudunk érdembeli tanácsot adni, amíg konkrétan le nem írod, hogy mi az amibe belementél...
2014. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
MIndenképpen mondd meg neki, és ne hazudj, mert föként ha nagy hülyeséget csináltál, akkor a segítsége nélkül nem tudod megoldani.
2014. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%

Mindenképpen mondd el!

Mint írtad, jó a kapcsolatotok! Lehet, hogy eleinte neheztelni fog, de biztosan segít!

És mivel azt nem írtad, miről van szó, ezért azt nem tudom, mit mondj neki. De amikor legközelebb megkérdezi, mi a baj, ültesd le, és meséld el neki!

2014. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Mivel nekunk se arulod el mi az a nagy titok ezert nem nagyon tudunk segiteni,hogy kb hogy reagalnank ha a lanyunk azt csinalna/csinalta volna mint te.
2014. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nem illegális a dolog, csak eléggé furcsa a helyzet.

Szerelmes vagyok valakibe (titokban együtt vagyunk néha), akitől inkább távol kellett volna tartanom magam, mert nincs róla túl jó véleménnyel a családom.

Csak ez engem lassan felemészt, őrültségeket csinálok, van, hogy alig eszek, máskor meg hányok, vagy folyton bulizok, hogy elfelejtsem...

2014. ápr. 19. 22:04
 7/31 anonim ***** válasza:
26%
Egy cipőben járunk. Korod?
2014. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

A nyáron leszek 18.

De ez a szitu nálunk tényleg nagyon gáz.

2014. ápr. 19. 22:27
 9/31 anonim ***** válasza:
63%

Mondd el Anyukádnak őszintén. Nem csináltál semmi rosszat, "csak" egy olyan embert szeretsz, akit ők nem szeretnek.


Az, hogy titokban együtt szoktatok lenni, konkrétan mit jelent? Komolyan gondoljátok?

2014. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
26%
18 eves vagy ne felj anyukad reakciojatol! Ha valoba szeretitek egymast akkor lenyegtelen mit mond a csaladot mert akkor csak ti szamitotok! Sok boldogsagot:)))
2014. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!