Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Legyek őszinte anyával és...

Legyek őszinte anyával és vállaljam a következményeket? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Csináltam valamit, vagyis belementem valamibe és most az egész életemre hatással van.

Próbálom titkolni, de már egyre nehezebb. Anya is észrevette és általában mindent elmondok neki, de erről sosem beszéltem vele. Valahogy úgy éreztem, jobb, ha nem tudja.

De ma tartottunk végre egy csajos napot és annyira lelkiismeret furdalásom volt, meg mondta, hogy bármit elmondhatok neki nyugodtan.


Viszont azért tartok a reakciójától, vagy attól, hogy elítélne.

Látom, hogy aggódik és valamit muszáj lesz neki mondanom. Csak nem tudom, hogy az igazat-e.


2014. ápr. 19. 21:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
74%

Gondolj bele, hogy szerinted jogos e ahogy anyukádék távol akarnának tőle tartani ?

Ha netán igen, akkor hallgatnod kellene rájuk és az eszedre.

Mi baja anyukádnak a "pároddal"

2014. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Általában együtt vagyunk, de néha kiborulok és olyankor önpusztításba kezdek, vagy bulizok és őrültségeket csinálok, bajba kerülök, ahonnan csak ő tud kihúzni (legutóbb egy ilyen majdnem az életembe került...).

Néha úgy érzem, hogy szeret, a viselkedése is erre utal. De aztán eszembe jut róla minden rossz, ami miatt utálja a családom és a legtöbb ember.

2014. ápr. 19. 22:44
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Es megtudhatjuk mik azok a dolgok/okok? Akkor mar vegre mimis megertenenk miert nem szereti a csaladod es a legtobb ember es le tudnnk irni a velemenyeinket is.
2014. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Igazából minden ellene szól

-lefeküdt a bátyám menyasszonyával, miközben még jóban voltak

-az apja az én apámnak a főnöke

-az egész életét úgy éli, hogy tudja, a pénzzel bármit megold (gazdag ő is és mindenki a családjában), bulizik, költi a pénzt és nem foglalkozik senkivel és semmivel


Mégis lassan 3 éve megy közöttünk ez az egész. Néha úgy érzem, tényleg szeret (a tetteiből gondolom), de aztán eszembe jut, hogy miket tett előttem és hogy alig van ember, aki őszintén szeretné és hogy annyira szeretem, hogy bármit megtennék neki/érte.

2014. ápr. 19. 23:08
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy valaki k**va gazdag és k**va jól néz ki, még nem kell utána csaholnod... 17 évesen lehetne több eszed... csak fogom a fejem.
2014. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Azért 3 év alatt sikerült túljutnom azon, hogy gazdag és eszméletlen jól néz ki. Ez már picit többről szól.
2014. ápr. 19. 23:52
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne válaszoljatok a kérdezőnek.

Ismerem ezt a típust, nem lehet vele értelmesen beszélni.

2014. ápr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne? :)
2014. ápr. 20. 00:01
 19/31 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem sem érdemes válaszolni. Már az is megfordult a fejemben, hogy csak egy kamukirálynő eszmefuttatása az egész, épp élvezi az őszi szünetet, és hogy nem kell korán feküdnie. Remélem így van, és nem komoly, hogy valakinek majd' 18 évesen ennyi agya van, és ilyen felszínes.

Feküdj le aludni, kislány...

2014. ápr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
93%
* tavaszi.
2014. ápr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!