Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszéljek anyával arról,...

Hogy beszéljek anyával arról, hogy ez milyen kapcsolat? Miért kell így kibuknia?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel elég jól érezzük maguknak, de kicsit bonyolult a kapcsolatunk és tudom, hogy mi lenne anya véleménye róla (hallásból már ismeri). Ezért leginkább náluk vagyunk, itt csak akkor volt párszor, ha senki nem volt itthon.

Anya ma este bejött a szobámba és fehérneműbe voltam még és látta, hogy pár helyen ki van szívva a bőröm. Elkezdett velem kiabálni, hogy mégis mik azok a foltok, kivel találkozgatok, azonnal mondjam meg, ki csinálta azokat.

Kitalálta, hogy meg akarja ismerni... De ez egyáltalán nem jó ötlet.


Már alszik, de tudom, hogy holnap elölről kezdi.


2014. ápr. 21. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Honnan tudjuk, amikor még a korodat se árultad el?!

SE azt, hogy mégis "milyen kapcsolat"?

2014. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

17 éves leszek a nyáron.

Ez nem az a randizunk, moziba, étterembe járunk típusú kapcsolat... Leginkább kettesben vagyunk, általában náluk.

2014. ápr. 21. 22:34
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Tehát összevissza 16 vagy, és érzelmek nélkül aláfekszel valakinek?


Szerinted melyik szülő tapsolna ennek?

2014. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem érzelmek nélkül teszem.

Nem várom el, hogy örömében tapsoljon, de azért nem kell úgy viselkednie, mintha ez valami illegális dolog lenne.

2014. ápr. 21. 22:42
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Igy nehez tanacsot adni.Hany eves vagy? Miert bonyolult az ugy a fiuval, ami.miatt meglenne a velemenye rola? Idős, nős, barátnője van, csoro csaladi hatter, nemzetisége, bőszine lenne a problema?

Ha még elotte nem volt olyan baratod, akirol tudna, hogy kiszivhatta a nyakad es most ez az elso, hogy ilyet latott rajtad, akkor termeszetes kiakadas, ne vedd nagyon fol. Az tok jo, hogy meg akarod beszelni vele. Szerintem mondd el az igazat, aztan lesz ami lesz.

Az is jo ha megismerni akarja es nem azzal kezdte, hogy el akar tiltani stb.


A termeszetest azert irtaam, mert a szuloknek a gyerekuk a gyerekuk es akarmennyire is tudjak, hogy az ő kicsi kislányuk, aki egykoron a cicijukbol szopikalt (es eszukbe nem jutott arra gindolni, hogy majd nagylanykent a lany cicijet valaki mas mas okbol "szopikalja" pl. ;-)), az most egy ferfival "úgy" van egyutt, mint felnott, igazi no...ez egy fordulopont es ezt fel kell dolgoznia, elfogadnia, ami van akinek konnyu valakinek nehez. Inkabb most akadjon font es legyen par nehezebb napotok, mint amikor valakivel egyuttelsz es arra a kapcsolatra nyomja ra a belyeget az, hogy valamelyik szulo szerint te meg egy gyerek vagy.

Ha bevatod vagy legalabb reszben beavatod, akkor a duhe es az elso ledobbenese is biztosan enyhul. Sok sikert.

2014. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Talán nem kellene 16 évesen pusztán szexkapcsoltban lenni. Érthető, hogy anyukád ki van borulva, gondolom nem ilyennek nevelt.
2014. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
mikozben irtam lattam kiderult a korod, kapcsolat. No para. Beszelj vele nyiltan, elsore lehet merges lesz, de ne vedd magadra. Te is leszel anya es akkor meg fogod tudni mit erez most ő...addig meg ez reg megoldodik.:-)
2014. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
es fogamzasgatlas!!!!
2014. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem az a randizunk, moziba, étterembe járunk típusú kapcsolat...


Nem érzelmek nélkül teszem."


Ebből a kettőből együtt az jön le, hogy te érzel iránta, de ő nem. Vagy nem eleget, hogy felvállaljon!


Nem túl szerencsés ilyen életkorban. Könnyen megsérülhetsz. Anyukád teljesen érthetően félt.

2014. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azért bonyolult, mert a fiú nem olyan, akit a szülők szánnának a lányuknak... Nincs semmilyen testi, vagy más hibája, csak hát, olyan tipikus "rosszfiú" (úgy ismerkedtünk meg, hogy eltörte a volt barátom orrát éppen). A szüleinek sok pénze van, de elég sok pletyka van arról, hogy honnan, bár ez engem nem érdekel.

Ő is érez irántam elég sok mindent, csak jobb mindkettőnknek, hogy titokban tartjuk még a kapcsolatunkat (nem ő akarta így, hanem én).

2014. ápr. 21. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!