Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszéljek anyával arról,...

Hogy beszéljek anyával arról, hogy ez milyen kapcsolat? Miért kell így kibuknia?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel elég jól érezzük maguknak, de kicsit bonyolult a kapcsolatunk és tudom, hogy mi lenne anya véleménye róla (hallásból már ismeri). Ezért leginkább náluk vagyunk, itt csak akkor volt párszor, ha senki nem volt itthon.

Anya ma este bejött a szobámba és fehérneműbe voltam még és látta, hogy pár helyen ki van szívva a bőröm. Elkezdett velem kiabálni, hogy mégis mik azok a foltok, kivel találkozgatok, azonnal mondjam meg, ki csinálta azokat.

Kitalálta, hogy meg akarja ismerni... De ez egyáltalán nem jó ötlet.


Már alszik, de tudom, hogy holnap elölről kezdi.


2014. ápr. 21. 22:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha te szereted őt, ő viszont nem szeret téged annyira, hogy "rendes" kapcsolatnak lehessen nevezni a dolgot, akkor tényleg nagyon sérülhetsz lelkileg. Ezt tapasztalatból mondom.

A kapcsolatotok nem "bonyolult" kapcsolat, egyszerűen szexkapcsolat. Nevezd nevén. Lehet, nehéz, de így van. (Ez is szintén tapasztalat. Bár mentségemre legyen mondva, nálunk tényleg nagyon összetett volt sok szempontból a helyzet)

Szóval. Az a legjobb, ha elmondasz mindent édesanyádnak. Nem fog örülni, nagyon nem, de mondd meg neki, hogy te megbízol benne, szeretnéd, ha felnőttként kezelne, ezért nem fogsz titkolózni. Ne gyerekeskedj, beszélj vele egyenrangú félként. Mondd meg, hogy nem akarod eltitkolni, mert szereted őt, nem akarod kirekeszteni az életedből, stb.

2014. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok. Na. Ha ő fel akart vállalni, akkor nincs baj. Akármilyen is, jobb ha bemutatod, szerintem. Csak ne bunkózzon a szüleiddel. Ha erre nem képes, akkor jobban jársz, ha keresel mást magadnak, mert ennyi idősen illene már megemberelnie magát a srácnak. :-)
2014. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja szóval egy balhés gazdag gyerek, aki agresszív annyira, hogy orrba verjen másokat, nem vállal fel, de szexre jó vagy.


Szíved mélyén te is érzed, hogy ez nincs rendben...

2014. ápr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg anyádnak, hogy a srác csak néha megdug, teszi, amíg kedve van, aztán eldob, és ezért inkább nem mutatnád be. Majd akkor beszélgettek róla, ha sírsz és sajnáltatod magad,mert hogy kiszúrt veled. Szegény te!
2014. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!