Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kitagadnád a lányod, ha...

Kitagadnád a lányod, ha megtudnád, hogy pénzért van együtt valakivel?

Figyelt kérdés

Nem nemi kapcsolatra gondolok, hanem arra, hogy a lány pénzt és egyéb dolgokat kap, cserébe mindenki úgy tudja, hogy együtt vannak. A lány elkíséri mindenhova, összejövetelekre, külföldi utakra, de nem fekszik le vele.


Ha ezt megtudnád, mint szülő, hogy reagálnál?


2014. ápr. 22. 15:39
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
47%

1. Biztos lehetsz benne, hogy lefekszik vele.

2. Nem tagadnám ki, de nagyon szégyellném magam, hogy ilyen lett, hiszen én neveltem. És nem mentség, hogy nem így neveltem. Ilyen lett és kész...

3. Biztosan próbálnám lebeszélni.

2014. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
97%
Nem biztos, hogy lefekszik vele. A pali lehet meleg is, habar ezt alcazza a kerdezo kislanyaval.
2014. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

2-es, valószínűleg azért, mert nem olyanok az adottságaid és nem olyan körökben mozogsz, ahol ilyen előfordulna.


Én vagyok a lány, azért érdekel, hogy ki hogyan reagálna.

2014. ápr. 22. 16:00
 14/42 anonim ***** válasza:
98%
Emberek, látom, nem láttok ki saját köreitekből, mindegy. Létezik külön, kizárólag hostesskedés. Az más kérdés, hogy milyen gyakran olvad egybe a prostiskodással, de létező, különválasztható verzióról beszélünk (akkor is, ha a ti életetekben ilyen még nem bukkant fel).
2014. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
24%
Nem tagadnám ki, de szégyelleném, másoknak is hazudoznom kellene, ha róla kérdeznének, mert nem lehet büszkélkedni egy ilyen lánnyal. Ezt megmondanám neki is.
2014. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
93%

Főleg, ha a pasinak teljesen más az ízlése és bottal sem piszkálná meg a hostesst, akivel meg lehet jelenni, de azzal meg, ami neki tetszik, ciki lenne megjelenni. Nem csak homokos lehet.


Van egy ilyen mondás is, hogy nagy kofferbe jó pakolni, csak szégyen vele utazni. Akármilyen hihetetlen, de lehet neki egészen más típus tetszene, de azzal égő lenne mászkálni, és hát kell valaki, aki megfelelő. Az olyanoknál nem mindegy milyen a cipőd, a pénztárcád, a hitelkártyád színe stb. Nincs ez másként a nővel sem, aki veled van. Az hogy olyannal illik megjelenni, az nem azt jelenti, hogy neked is az tetszik.

2014. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Kérdező!


Ez már nem az első kérdésed ebben a témakörben. Ha te saját magad nem mered felvállalni, miért várod el a szüleidtől? Ha önmagad el tudnád végre fogadni, erős lenne az önbizalmad és a szüleidtől se félnél.


Sok sikert neked!

2014. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Összekeversz valakivel, Utolsó.

Ebben a témában ez az első kérdésem.

Nem várok el semmit a szüleimtől, csak az anyám azt hajtogatja, hogy kitagad, soha többet nem akar látni. Az apát pedig levegőnek néz.

Nem félek tőlük egyáltalán, csak szerintem ezt kicsit túlreagálják.

2014. ápr. 22. 16:23
 19/42 anonim ***** válasza:
81%

Magyarán alibi barátnő? Egyfajta kísérő? Az is egy munka ;)

Két fiam van, remélem ez velük nem fordul elő, azt hiszem ha lenne lányom, elfogadnám... Vagy legalább megpróbálnám. Aztán persze pedzegetném, hogy a fiatalságának előbb-utóbb vége lesz, szüksége lesz mind munka, mind élettapasztalatra, és bizony esélyes, hogy egyszer szerelmes is lesz, családra fog vágyni, nehogy késő legyen.

2014. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
94%
Haragudnának a szüleim, az biztos. De nem tagadnának ki. Csak arra kérnének, hogy titkoljam...
2014. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!