Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kitagadnád a lányod, ha...

Kitagadnád a lányod, ha megtudnád, hogy pénzért van együtt valakivel?

Figyelt kérdés

Nem nemi kapcsolatra gondolok, hanem arra, hogy a lány pénzt és egyéb dolgokat kap, cserébe mindenki úgy tudja, hogy együtt vannak. A lány elkíséri mindenhova, összejövetelekre, külföldi utakra, de nem fekszik le vele.


Ha ezt megtudnád, mint szülő, hogy reagálnál?


2014. ápr. 22. 15:39
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Leírnád nagy vonalakban miből áll a munkád? Megbeszéltétek előre hogy szex nem lehet? Érdekes amúgy ez az egész. Szerintem ha élvezed és jól érzed magad, folytasd, a szüleid elfogadják majd ha szépen alaposan elmagyarázod nekik.

2015. febr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Eloszor is nem hinnem el hogy nincs viszonyuk, tehat elvarnam hogy ha mar megmondta akkor ezt is ismerje be.

egyebkent pedig semmit se csinalnek, remelem vigyaz az egeszsegere es nem adja olcson a szepseget mert az csak egy ideig ertekesitheto.

Amikor en fuggetlen voltam siman elvartam az eppen soros pasimtol hogy mindent fizessen amire nekem szuksegem volt. Legyen az kulfoldi utazas, draga markas ekszer, ruha, sot volt olyan baratom aki a lakasomat is fizette a bejaronovel egyutt. nekem nincsenek ilyen lelki problemaim ezzel. aki fuggetlen maga donti el kivel mikor es mennyiert hajlando agyba bujni. velem nem lehetett olcson tudtam mennyit erek.

2016. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!