Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kitagadnád a lányod, ha...

Kitagadnád a lányod, ha megtudnád, hogy pénzért van együtt valakivel?

Figyelt kérdés

Nem nemi kapcsolatra gondolok, hanem arra, hogy a lány pénzt és egyéb dolgokat kap, cserébe mindenki úgy tudja, hogy együtt vannak. A lány elkíséri mindenhova, összejövetelekre, külföldi utakra, de nem fekszik le vele.


Ha ezt megtudnád, mint szülő, hogy reagálnál?


2014. ápr. 22. 15:39
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
30%

"Ez nem annyiból áll, hogy a vacsorákon, találkozókon, összejöveteleken mellette vagyok és szépen, csendben mosolygok."

Így van, akkor pontosan miből áll?

Amúgy megértem, hogy a szüleidnek nehéz elhinni, hogy tök ártatlan a dolog és így keresel nagy pénzeket. (mert nagy pénzek járnak ezért, nemde?)

2014. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
84%

Na szóval édesanya küzd a gyermekek okításáért (éhbérét) édesapa 10 órás műtéteket végez, hogy az izzadságot a műtősnő törli közben a homlokáról (botrányosan nagyon kevés pénzért)

és nem büszkék a kislányukra, hogy thaiföldi vacsorákon parciális differenciál egyenleteket old meg a vendégek nagy ámulatára!!!

Nem is értem ezeket a szülőket.

2014. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem lenne rá okom.


Értsd: felejtsd már el a brazil szappanoperákat, jó?

Kitagadni csakis végrendelettel lehet, és nagyon nyomós okkal valakit. Minden mást pedig nme kitagadásnak hívnak, hanem hisztériának.


Hogy reagálnék? Ha felnőtt, és én tudom, hogy jól neveltem, akkor ez az ő dolga, az ő élete, azt csinál, amit akar. A felnőttséghez hozzátartozik, hogy vállalja a tetteiért és a döntéseiért való következményeket is.


Ha kiskorú, az más helyzet.

2014. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
65%

"Akkor mesélj nekünk, butáknak, miből áll ez a pénzes munka."


Mit nem lehet ezen érteni? Te mit csinálsz, ha férjeddel, pároddal megjelensz valahol? Nem csak ülsz mint egy kuka nem? Nekik egy olyan nő kell, aki dekoratív és ha megszólal, akkor is jó társaság, lenyűgözi a többieket, járatos olyan témákban, amiről ott szó esik.



Nekem nem jutott ilyen, és mivel férjnél vagyok nem is vállalnám, de hiába jól nézek ki, én nem is ütöm meg azt a mércét, aki megfelel nekik. Már kezdve azzal, hogy nem vagyok elég magas sem.


Lehet lepontozni, meg hitetlenkedni, de sokszor ezek az emberek külföldről magán repülővel repítik maguk után a kísérőjüket, aki elmegy velük vacsorázni például. A férjemnek pl. van amikor olyanért fizettek annyit, mint amennyit itt az átlagos olvasó egy hónapban megkeres, hogy egy exkluzív szórakozóhelyen menjen előttük, mikor mennek ki dohányozni, hogy ne nekik kelljen az utat törni, meg ne engedjenek oda senkit az asztalukhoz. (Mielőtt valaki kiakad, igen adózik.)


Amúgy vitatkozhatunk arról is, hogy az a hülye, aki ilyen egyszerűen sokkal többet keres, mert van rá lehetősége és képessége, vagy az, aki majd megszakad 8-10 órát egy nap aztán még viszi haza is a papírokat és szarba se nézi a főnök-e, a kollégák meg mindent rásóznak, amit lehet. Ha az irigység fájna ordítanának nagyon sokan. És nem lesznek gondjai az életben a későbbiekben sem, mert ráér képezni magát, a sokkal több pénzét meg ilyen hölgy ésszerűen költi és fekteti be, mert mint ahogy már mondtam, ez nem az ostoba liba kategória, akit csak az érdekel, hogy az Andrássy úton tudjon venni egy táskát végre.

2014. ápr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%

"Ha az irigység fájna ordítanának nagyon sokan"

Fékezz, előző! Azért egy rohadt pénzért pasas mellé szegődő lepkét nem irigyel senki. Lemond a szerelemről, arról, ami az életben a legnagyszerűbb, legszebb. Irigyli a halál.

2014. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy vitatkozhatunk arról is, hogy az a hülye, aki ilyen egyszerűen sokkal többet keres, mert van rá lehetősége és képessége, vagy az, aki majd megszakad 8-10 órát egy nap aztán még viszi haza is a papírokat és szarba se nézi a főnök-e, a kollégák meg mindent rásóznak, amit lehet. Ha az irigység fájna ordítanának nagyon sokan. És nem lesznek gondjai az életben a későbbiekben sem, mert ráér képezni magát, a sokkal több pénzét meg ilyen hölgy ésszerűen költi és fekteti be, mert mint ahogy már mondtam, ez nem az ostoba liba kategória, akit csak az érdekel, hogy az Andrássy úton tudjon venni egy táskát végre.



Tudod én öreg koromba is a tükörbe akarok nézni, és a gyerekemnek sem papolni akarok hanem példát mutatni amihez a normális értékrendbeli múltam is hozzátartozik.

Inkább robotolok 8 órát minthogy valaki cica babája legyek.

2014. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
96%

"Fékezz, előző! Azért egy rohadt pénzért pasas mellé szegődő lepkét nem irigyel senki. Lemond a szerelemről, arról, ami az életben a legnagyszerűbb, legszebb. Irigyli a halál."


Hagyjuk már, ezen az oldalon tök mindegy mivel keresed a pénzt, ha több van, mint másnak, akkor már úgy is utál mindenki. Itt mindenki egymás alá licitál, hogy kinek van kevesebb, meg én bizony csóróbb vagyok, nekem még turkálóra se telik stb. Ha meg másnak igen, akkor egy emberként köpik le.


Engem nem izgat, ha le vagyok pontozva, nekem tök mindegy, de az marha érdekes, mikor egyesek nem hajlandóak tudomásul venni, hogy van ahol olyan dolgokra adnak ki százezreket meg milliókat, amikről ők még nem is hallottak.

2014. ápr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Off: én úgy látom, a prasnya, dagadt nőket kevésbé szégyellik a magyar pasik, mint a csinos, karcsú nőket! :(

On: nem tagadnám ki sosem, inkább ez, mint hogy nős phaszba ugráljon!

2014. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
aaaaaaa ez a kerdes :D nagyon birom az ilyeneket, rengeteg szareletu tehetsegtelen csoro buta prolisenki mintapolgar hogy kiakad es fuldokol :D es erkolcscsoszkodik :DDD mi lesz ha megoregszik a kerdezo, es MAJD NEM KELL SENKINEK :D edesistenem...JAJ AKKOR MI LESZ :D ezen feszulni...nagyon de nagyon rohogok :D
2014. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Tyűha...Kitagadni?? hol vagyunk a középkorba, ahol a király megtudta,hogy a lánya este 7 után ért haza?? Felnőtt ember vagy te is és ő is. Beszélj vele
2015. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!