Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kitagadnád a lányod, ha...

Kitagadnád a lányod, ha megtudnád, hogy pénzért van együtt valakivel?

Figyelt kérdés

Nem nemi kapcsolatra gondolok, hanem arra, hogy a lány pénzt és egyéb dolgokat kap, cserébe mindenki úgy tudja, hogy együtt vannak. A lány elkíséri mindenhova, összejövetelekre, külföldi utakra, de nem fekszik le vele.


Ha ezt megtudnád, mint szülő, hogy reagálnál?


2014. ápr. 22. 15:39
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
23%
9-es látod, nulla lett a 7. Kitagadnám- tegyük hozzá ilyen nem fordulhatna elő. Hogy kirakatbábu legyen egy pénzes ürge mellett. Persze ezért taníttatni és nevelni kell, értékeket közvetíteni, hogy ne legyen se testi se szellemi prosti sem. Te lány: elmegy így a szép ifjúságod és majd nézel mint Rozi a moziban, hogy nem kellesz senkinek. Kinek kell egy üresfejű kirakatbáb?
2014. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
35%
Igen, mivel ennél mindenki többet érdemel.
2014. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
75%

21-es te tényleg nem látsz túl a saját szinteden.


Ezek a lányok nem üresfejűek. Ha üres lenne a fejük, akkor alkalmatlanok lennének erre. Kevés a kinézet itt. Ez nem a hidrogénezett hajú maca a falu bikája mellett az anyós ülésen aki csak rágózik és tekergeti a haját. El vagy tévedve! Egy ilyen lánynak amellett, hogy tiptop a kinézete műveltnek kell lenni, járatosnak a politikában, művészetekben, tanult kell, hogy legyen, tisztában kell lennie minden illemszabállyal, tudnia kell táncolni (nem a diszkóban) akár hangszeren játszani és így tovább.


Én elhiszem, hogy nem veszi be a gyomrod, de azért ne hajtogasd már ezt az üresfejű szöveget, mert nagyon messze jársz az igazságtól, de nem csoda, fogalmad sincs, hogy milyen más világok meg életek vannak, mint a tiéd..

2014. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
12%

Nincs ezzel semmi gond. Amíg befizeti az adót, járulékokat, és a TB-t, addig azzal keresi a pénzét, amivel akarja.

Ha feketén csinálná, akkor sem tagadnám ki, de feljelenteném a NAV-nál őt is, meg a pasit is.

2014. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

21-es, az apám orvos, anya pedig tanárnő.

Szóval nem olyan családban nőttem fel, ahol nem voltak értékek és nem taníttattak volna.

Még nem vagyok 21 éves, de már bejártam a világot, olyan helyekre járok, ahová mások még álmukban sem jutnak el, amit akarok, az az enyém lesz.

Nem tartom magam sem üresfejűnek, sem kirakatbábunak. Ez nem annyiból áll, hogy a vacsorákon, találkozókon, összejöveteleken mellette vagyok és szépen, csendben mosolygok.

2014. ápr. 22. 17:53
 26/42 anonim ***** válasza:
73%
Az nagyobb szégyen,hogy megfordul valaki fejében a saját gyereke kitagadása. Az ilyen köttesse el magát! A lanyom ha embert öl is a lányom lesz!
2014. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
27%
Először is nem hinném el, hogy nem fekszik le, és bántana, hogy hazudik. Az ilyen pénzért barátnő - dolog nem szexmentes. Ezért zavarna.
2014. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
37%
Ha felnőtt ember, akkor az ő dolga. Gyerekként kétlem, hogy ilyet bárki megtenne.
2014. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
69%

"Ez nem annyiból áll, hogy a vacsorákon, találkozókon, összejöveteleken mellette vagyok és szépen, csendben mosolygok."

Akkor mesélj nekünk, butáknak, miből áll ez a pénzes munka.

2014. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
60%

"akár hangszeren játszani"


Ja hát a furulyán biztos jól kell játszani hozzá.

2014. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!