Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem kaphatok egy kis...

Miért nem kaphatok egy kis privát szférát?

Figyelt kérdés
Próbáltam anyunak már sokszor mondani hogy ennyit megérdemlek,de valahogy soha nem értette.16 éves vagyok. Azért már zavar hogy fürdés közben (kádban)be jön valami hülye okkal.Vagy ha éppen öltözök és ő csak úgy bejön. Nem is kopog vagy ilyesmi. Nem várom el hogy ezentúl be se tegye a lábát hozzám,de akkor is zavar nagyon és már a húgom is kezdi átvenni ezt a szokását mit tehetnék?

2014. ápr. 24. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kulcs.
2014. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Próbáltam addig verték az ajtót míg ki nem nyitottam, és még kérdezték hogy miért vagyok durcás, mi bajom van, aztán adnak egy csokit.....

meg lehet azért a fürdőszobába bezárni magam , azt azért már ne

2014. ápr. 24. 20:44
 3/14 anonim válasza:
94%

Velem is ez volt.

Egy zárat kértem a születésnapomra. Sajna nem kaptam meg, mivel nem volt elvileg eléggé jó az indok. Ráadásul nekem bátyám van. Már annyira ki voltam, hogy először megmondtam, hogy tanuljanak meg kopogni. Miután ez nem jött össze...

Leszereltem a kilincset és megoldottam, hogy benn legyen kilincs, kinn viszont ne, így ne lehessen kinyitni, ha pedig benn vagyok, akkor nem tudnak bejönni. Azóta megtanultak kopogni. xDDDD

Amúgy próbálj meg velük beszélni erről komolyabban, hogy kell a magánszféra. A fürdésre nem tudok mit mondani...

2014. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Szek a kilincs ala, es hadd verjek az ajtot.
2014. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Egy fürdőszoba van? Mennyi ideig tartózkodsz bent?
2014. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 811 ***** válasza:
100%
de ugye lány vagy Te is??
2014. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Fuu de utálom én is!! Ugyenezt csináljak es annyira zavaró! Ha meg szova teszem, h menjek ki vagy hagyjon velem, felhaborodnak, h mit orjongok annyit?! Istenem!!! -.-"
2014. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem Alexandrának hívnak? :)
2014. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De én ezt állandóan mondom minden nap legalább 2x, de nem fogja fel...

talán velem lehet baj...

apunak is mondtam ő meg azt mondta intézzem anyámmal

ennyire nem tőrödne ányám velem??

2014. ápr. 24. 22:12
 10/14 A kérdező kommentje:

jah és a kilincs nem jó ,apu 5 perc alatt hozna egyet

anyának felhoztam.......

semmi reakció

2014. ápr. 24. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!