Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek nem múlik el a szülés...

Akinek nem múlik el a szülés utáni ideiglenes depressziója, tehát tényleg megbánta a gyereket, az mit tud csinálni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 19:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Verheti a fejét a falba.
2014. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Vagy, mint a földetlen paraszt: vethet magára...
2014. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
48%
Te jó isten. A szülés utáni depresszió az nem egyenlő azzal, hogy MEGBÁNTA, hogy egyáltalán megszülte őt. Nagyon sürgősen menj el orvoshoz, mert baj van az agyaddal. Ne tedd tönkre a gyereked életét.
2014. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem rólam van, hanem egyik barátnőmről! Én egyébként se értek ezekhez a dolgokhoz annyira. Nekem csak azt mondta, hogy fél utáni is depis, mert kimerült, nem tud semmit csinálni, buli, csavargás, stb.
2014. máj. 1. 20:00
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

ha felborul az agy hormon háztartása 1-2 év mire helyre áll,

magnézium, halolaj, citromfű tea, sok sok mozgás segithet mert a biologiai folyamatokat befolyásolja

2014. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
19%
örülhet ha aludni tud.
2014. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
9%

vagy kérdező akar egy most szült nőt elvinni bulizni és azt hiszi depis az illető, mert nem megy?


hát ha eltöltenél nála egy napot, rájönnél mi van.

2014. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

5-ös leírta a teendőket.

Viszont egy pszichológus is SOKAT segíthet, vagy egy JÓ barátnő, aki időnként elviszi a gyereket egy órára sétálni, hogy azalatt a barinő nőt csinálhasson magából.

2014. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
40%
Valószinüleg az anya ösztön hiányzik. Amikor én vagyok a fontos és nem a baba csak azt látom hogy mit veszitettem és abból semmit nem veszek észre hogy mit kaptam hát el kellene gondolkodni.Az a helyzet amikor CSak biológiai szülö tud lenni egy nő és anyai érzelmeket nem tud táplálni. Ezen nem segit az orvos sem.
2014. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Most azt kérdezi mikor tudná beadni valahova. Hány éves kortól lehet, vagy, hogy megy ez? Ért ehhez komolyabban valaki?
2014. máj. 3. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!