Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők gyermekei? Hogy...

Elvált szülők gyermekei? Hogy éltétek meg az egészet? Hogy volt elosztva a láthatás a szülők között?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Apunál lakunk, és nem éltük meg rosszul. Nyugalmasabb lett sokkal az életünk.

Néha jobb, ha a szülők elválnak.

2014. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anyuddal mi lett?
2014. máj. 3. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Elköltözött.
2014. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez furán hangozhat, de engem különösebben nem érdekelt. Hat éves voltam, láttam, hogy anya boldog, a nevelőapám pedig szeret engem, és azóta is őt tartom az igazi apámnak. A láthatás eleinte minden második hétvégére szólt, aztán egyre kevesebbszer mentem, végül apám barátnője miatt már nem is mehettem. Most nem tartjuk a kapcsolatot. Tizennyolc éves vagyok.
2014. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

11 éves voltam, amikor végre elváltak. Én sem éltem meg rosszul, mert én már nem tervezett gyerek voltam, és akkor születtem meg, amikor már elindult a házasságuk a lejtőn, tehát már inkább megkönnyebülést jelentett számomra is.

Amit rosszul éltem meg az anyukám új pasijainak az érkezése. Mivel hogy apukámmal már nem szerették egymást, amikor én meglettem, és a nővéreim már idősebbek voltak, anyukámon nem nagyon kellett "osztoszkdnom" senkivel. Miután elváltak sokszor mentünk csak miketten kirándulni és hasonlók. Aztán egyszer csak, jött egy férfi, akivel össze is költöztünk egy albérletbe, és hirtelen sokkal kevesebb időt töltöttünk együtt anyukámmal.

Azóta már elköltöztünk egy házba egy új pasival, aki valamivel rendesebb az előzőnél, de azért szerintem nem kellett volna anyámnak alig egy év ismerettség után hozzámenni...

Különben apukámmal hétvégente szoktam találkozni, de szerencsére csak egy fél napot kell kibírnom vele.

17/L

2014. máj. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csúnya válás volt, örültünk, hogy vége lett. Én akkor 13 éves voltam. 2 hetente kellett volna menni láthatásra. Tesóim mentek rendszeresen, én viszont 4 évig nem álltam szóba apámmal. Szerencsére se anyu, se apu nem erőltette a dolgot, bár apu mindig érdeklődött utánam valakin keresztül.

Aztán egyszercsak úgy éreztem, talán már tudnék vele beszélni. Felkerestem, és azóta rendesen tartjuk a kapcsolatot, gyakran beszélünk, és 2-3 hetente találkozunk. Nekem kellett az a 4 év, hogy lenyugodjak.

22L

2014. máj. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6eves voltam mikor anyum elkoltozott tolunk. Apumtol mindig kerdeztem hol van anyu hianyzott nagyon. Anyum mindig akkor jott latogatoba amikor tudott. Nagyobb voltam elvitt magaval foleg mikor suli szunet volt. Anyum pasijait nem szerettem. Kivetel egy volt es mai napig nevelofathernak szolitom. Jo a viszonyom mindkettovel. 26 eves vagyok mar es sokkal tobbet beszelgetek anyummal mint regen.
2014. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nelem kb 9 evesen valtak el a szuleim anyukammal élek a két tesommal es neveloapammal ,kethetente latogatom meg apamat .

A valas wlott szuleim sokat veszekedtek .

2014. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!