Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti vállalnátok gyereket?...

Ti vállalnátok gyereket? Párom egy kisfiút akar.

Figyelt kérdés
Páromnak már van három lánya, most rimánkodik egy kisfiúért. Mi lesz, ha nem fiú lesz? Lehet ezt valahogy "befolyàsolni"?
2014. máj. 9. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Jó apa lehet, ha rimánkodik egy fiúért.
2014. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Ha te vagy az a kérdező,akitől sajnálja a párja a pénzt,akkor ne.
2014. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem tök mind 1 csak egészséges legyen. Am meg állítólag ha magas a férfi tesztoszteron szintje az aktusnál akkor fiú lesz ha alacsony akkor lány.


Ha ez segít v mit.

2014. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem lehet befolyásolni, max. ha a boltban veszed (= örökbefogadás).
2014. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
A gyerek neme a pasitól függ. Van, aki csak lányt tud nemzeni. Szóval, rimánkodhat, nem nőt kell ilyenkor cserélni. :)
2014. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Minél idősebb a nemző, annál nagyobb az esélye, hogy lány születik.


"A gyermek nemét a férfi ondósejtje határozza meg, ami lehet hím- vagy nőnemű. A kutatások szerint a hím spermium gyorsabban mozog, de rövidebb életű, mint a nőnemű, tehát a fiú születésének valószínűsége nő, ha a legtermékenyebb időben (kb. 14 nappal a következő menstruáció ideje előtt) élnek házaséletet a babára vágyó párok, míg három nappal a várható termékeny időszak előtti nemzésnél lány fogamzása valószínűbb.



Czeizel Endre a következő „házi praktikákat” ajánlja



Ha fiút szeretnénk:


1. Tüszőrepedéskor szeretkezzenek, mert ekkor a hímivarsejtek hamarabb „célba érnek”, nagyobb eséllyel fogan kisfiú.


2. A hüvelyt lúgosítani kell, 1 liter víz és 1 evőkanál szódabikarbóna elegyével. Az öblögetést követő 30 percen belüli szexuális aktus esetén hatásos."

2014. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Ha tudod, h mikor van peteérésed akkor avval szoktak kísérletezni, hogy ahhoz mérten mikor szeretkeznek.

Pasi spermái döntik el egy ember nemét. "Lány spermák" tovább élnek. Ha fiút szeretnétek akkor aznap legyetek együtt mikor peteérésed van. Akkor valószínűbb, h fiú lesz, mert a fiúk gyorsabbak. De így sem garantálható, hogy fiú lesz!!! Vannak olyan pasik akik felcsinálhatnak 100 nőt akkor is csak lányaik vagy csak fiaik lesznek!

Vagy marad a lombik bébi.

Bár az én véleményem az, ha egy pasi csak azért akarna tőlem gyereket, mert neki van akárhány gyereke, de fiú és legyen egy lánya is, akkor én inkább nem szülnék neki.

25/N

2014. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
6-os vagyok, Az biztos, hogy én sem szülnék neki se fiút, se lányt.
2014. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Az én férjem mindig fiút akart. Első gyerekünk lány lett. Amikor először a karjába vette, már régen nem volt gond, hogy lány lett..Jött a második gyerek. Na ez tuti fiú lesz. Lány lett. Első perctől kezdve imádta. Harmadiknál már én is akartam, hogy fiam legyen. Lány lett. Amikor a negyedik gyermekünket vártam,én viccesen mondtam, hogy ez már tuti fiú lesz.... De a férjem nagy szemekkel nézett rám: Minek nekem fiú, amikor van 3 eleven, virgonc lányom akik 10 fiúval is felérnek??

Imádja a lányokat, és nem bánja, hogy nincs fia.. :)

Jelenleg most várom az ötödik babánkat, és pont tegnap mondta a férjem anyósomnak, hogy reméli újra kislány lesz..

2014. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalnék és nem azért, mert nem biztos a neme.
2014. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!