Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti vállalnátok gyereket?...

Ti vállalnátok gyereket? Párom egy kisfiút akar.

Figyelt kérdés
Páromnak már van három lánya, most rimánkodik egy kisfiúért. Mi lesz, ha nem fiú lesz? Lehet ezt valahogy "befolyàsolni"?
2014. máj. 9. 21:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
Czeizel Endre tudna segíteni, de a magyar törvények nem engedik, kizárólag, ha nemhez köthető örökletes betegség elkerülése érdekében "szelektálnak".
2014. máj. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

" Ti vállalnátok gyereket? Párom egy kisfiút akar.


Páromnak már van három lánya, most rimánkodik egy kisfiúért."


"rimánkodhat" a kedves párod, sokat nem ér vele...

És nem, nem vállalnék gyereket olyannal, aki ennyire rinyál egy bizonyos nemű gyerekért!

2014. máj. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
8%

Nekem pont 3, azaz három leánykám van, a feleségem IS NAGYON fiú(ka)t szeretett volna.

Ráment a házasságunk, többek közt erre.

És hurrá nem 3x20-25% tartásdíjat fizetek "csak" 49,5%-ot, mert 50% a max. levonható, de az nem osztható hárommal.

Önbecsülésem szerint bolond lenne az a Nő, aki nekem szülni merne......

Önmagamat is vállalhatatlan rizikófaktornak tartom.

Nem is teszem tönkre az életét több hajadonnak, csakis gyermekes nővel ismerkedtem.

Beismerjem, tessék.....: ha már "lehetett választani" a fiús anyukák közül tettem.

Nem én vagyok a vér szerinti apja, de FIÚ!!!

2014. máj. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
Akkor van egy FIÚ nevelt gyereked és 3 elhagyott LÁNYOD, akiket csak a levont bérszázalékok kapcsán említesz. Remek.
2014. máj. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező és válaszadók:

Én voltam az aki azt írta, hogy férjem mindig fiút akart, és jelenleg az ötödik gyermekünket várjuk.

Kaptam üzenetet egy Erger5 nevű felhasználótól, akkor tökéletesen bemutatja, milyen ma Magyarországon egy primitíven egyszerű, nulla intelligenciával rendelkező, buta ember...(ha egyáltalán embernek lehet nevezni)

A férjem Budapest egyik kerületének (nem írom le melyik) rendőrségén dolgozik komoly beosztásban. Talán megkérem, hogy ugyan már nézzen utána ki ez a Erger5 felhasználó, mert szeretném megnézni, hogy a szerencsétlen milyen körülmények között élhet, ha csak idióta módon tud kommentelni.Bár bevallom, sajnálom szegényt, biztos otthon olyan körülmények között él, hogy fogalma sincs a normális életről.

2014. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
44%
Jelentsd fel. De nem hiszenk, hogy hazánk morális szintjét kellene emlegetned, hiszen megfordítva, globálisan gondolkodva, véleményem szerint orbitális felelőtlenség ennyi gyereket vállalni. Bár ennek a bolgyónak már úgyis annyi.
2014. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%

Rakd ki ide az üzenetét! Ha már ő nem volt oly tökös, hogy mindenki előtt felvállalja a véleményét...

Bár nem tudom minek egymásnak szitkozódó privátokat küldözgetni...

2014. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
59%
Azért az édes, ahogy asszonka nyíltan utal a rendőrség korrupt működésére ("megkérem, nézzen utána"). Van ennek hivatalos módja, az összes többi BŰNCSELEKMÉNY:
2014. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Már ezt a retorziót lebegtetni, fenyegetőzni is

jogsértő.

Tipikusan az szokta ilyen buta módon, önmagát égetni a magas beosztással visszaélés lehetőségével, akinek köze sincs befolyásos emberekhez, ahhoz a diszkrét világhoz.

Különben viszonylag időigényes, bonyolult "nyomozás" lenne a sérelem súlyához képest?!

2014. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!