Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisgyermekes anyukák, akik 3...

Kisgyermekes anyukák, akik 3 müszakban dolgoznak?

Figyelt kérdés
Ti hogy birjátok? Napközben el tudjátok látni a háztartást? A gyerek hogy viseli? És a férjetek?
2014. máj. 28. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A háztartást el tudom látni, persze nem olyan csillivilli minden, mint amíg itthon voltam, de végülis a lakás van értem, nem én vagyok a lakásért. Szóval megcsinálom amit tudok, a maradék meg megmarad a férjemnek, vagy másnapra, vagy hétvégére. Nem esz meg minket a kosz, tiszta ruha, evőeszköz mindig van, de nem törlöm a port minden nap mint régen. A párommal a kapcsolatom ugyanolyan jó, régóta együtt vagyunk, ennél húzósabb dolgokat is átéltünk már (külföldi munka, súlyos betegség, stb). Tudjuk, hogy nem innen fogok nyugdíjba menni, szóval nem csinálunk belőle problémát. A kicsinek viszont tényleg hiányzom. De csak mert eddig velem volt otthon. Amúgy meg fogja szokni, mert apuval is elvan, és ahhoz képest, hogy még elég friss ez a munka, már kezdi megszokni. Meg azért így is tudok vele tölteni időt.
2014. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ebben nőttem fel..

A szüleim megosztották egymásközt a háztartást, a velünk való foglalkozást is teljesen..

Mi gyerekek teljesen jól viseltük, ez volt a természetes..

Édesapám?

Később ő tanított főzni, felmosni..de utáltuk, anyu lazább volt, apu képes volt 3 szor felmosatni velünk, ha nem volt elégedett..

2014. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van férjed nem? Akkor felezzétek a háztartást! Vagy háztartási alkalmazott vagy?
2014. máj. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!