Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet eltűrni egy iyen...

Hogyan lehet eltűrni egy iyen édesanya viselkedését?

Figyelt kérdés

Biztos még vannak olyan lányok/fiúk akik el kell tűrjék anyjuk azon viselkedését, amikor se ez, se az nem jó nekik. Konkrét példa : ha takarítok az a baj, ha nem, akkor az a baj. Ismerős? :)

Ti mit szoktatok csinálni? Lenyelitek? Megszóljátok? Hogy toleráljátok.

Én édesanyámon azt vettem észre hogy neki ez valami elég nagy problémája, múltkor is a bankettre hogy apám nem tudott elvinni autóval anyukám nagyon kikelt, egész nap azt fújta meg kiabált vele szabályosan, apukám (nagymamám mesélte hogy már potyogtak a szeméből a könnyek-apukámnak). Ez szerintem túlzás volt anyám részéről.

Van mikor egy apró butaságból csinál elefántot, pl most is hogy apám nagy darabokban szereti a húst felvágni és anyám meg leordítja a fejét emiatt, mert hogy az nem esztétikus meg stb. És ezért kiabál (!!) és aztán velem is tovább mikor én nem csináltam semmit : kimegyek konyhába és el akarok mosni egy tálat és kiengedem a kagylóban lévő vizet (amit megjegyzek már iszonyat koszos volt-ebben szerete anyám mosogatni) és elkezdi nekem anyám miután megkérdi hogy miért engedtem ki a vizet a kagylóból : "az anyád p**áját mosogatsz". Nem szeretek koszos vízben mosogatni, ezt nem egyszer mondtam neki is.


Piti ügyek, de bolhából elefántot csinál, szinte semmiben nem látja a jóakaraot vagy a jót, csak a piszkálódást.

Hogy lehet egy ilyen anyát kibírni?


Költözés szóba se jöhe, múltkor elmondta hogyha találok munkát elköltözök, apukám az majdnem elkezdett sírni...



2014. jún. 9. 12:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
helyedbe szólnék apádnak ,hogy mind a ketten mennyetek el onnajt ,és éljétek az életeteket egy nyugodt környezetben ,mert ha ilyen ellentétes érzelmű emberek vannak hosszabb ideig egymás környezetében akkor abból sosem sül ki jó dolog (lásd: betegség pszihés okok miatt)
2014. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!