Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálnátok szülőként erre?

Hogy reagálnátok szülőként erre?

Figyelt kérdés

2 héttel a tanév vége előtt elutaztam külföldre, a legjobb barátnőmmel (idősebb nálam). Csak az a baj, hogy ezt nem beszéltem meg a szüleimmel előtte, hirtelen ötlet volt.

Eredetileg úgy volt, hogy kedden utazom haza, viszont nagyon úgy néz ki, hogy kicsit tovább leszek itt. De nem tudom, milyen reakcióra számítsak a részükről, ha majd a nyár végén hazamegyek.

Anya annyit mondott, hogy ezt ne telefonon beszéljük meg, majd otthon. Túlságosan nyugodt volt, vagy nem tudom. Apa nem volt hajlandó velem beszélni.


2014. jún. 14. 20:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
81%

Nekem úgy tűnik, te nem fogod, hogy ebben a viselkedésben mi a rossz.... Az, hogy szó nélkül leléptél nem éppen egy korrekt emberre vall. Bizonyos dolgokat meg nem értek a kérdésedben...

2 héttel a tanév vége előtt hogy tudtál lelépni? Suliba nem kellett menned? Melyik keddre gondoltál, hogy hazautazol? Ezt a "kicsit" tovább leszek, nyár végéig, ezt sem értem, nyár vége még 2,5 hónap gyakorlatilag, ez nem fedi a "kicsit tovább" fogalmát. Mire számítasz a szüleidtől? F.sol, mit szólnak? Hát f..ssál is, megérdemled amit kapsz!

2014. jún. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
52%
Osszecsomagolnam a holmid, és a kezedbe adnám, amikor hazajossz.
2014. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egész egy annyira beteg, csökkent elméjű emberre vall, hogy már azon jár az agyam, hogy ez csak kamu lehet. De egyébként még azt se érdemled meg, hogy egyáltalán a csomagjaidat odaadjam. Lecserélteném a zárakat, és mikor hazatolnád a pofádat páros lábbal rúgnálak ki. Se pénzt, se otthon maradt holmit nem adnék át. Az egyetlen "útravalóm" egy hatalmas pofon lenne, visszakézből még egy,hogy aztán a fal adja a harmadikat. De szerintem haza se gyere, részben az ilyen ostoba bunkók miatt tart ott az ország ahol. Süllyeszd inkább a külföldi szintet.
2014. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!