Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerelmes lettem a nevelőapámb...

Szerelmes lettem a nevelőapámba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először nem bírtam, mert úgy éreztem kitaszítja apát a családból, de utána egyre többet voltam vele és beleszerettem. Így még nem éreztem senki iránt. Mit tegyek?? Mondjam el neki??

2014. jún. 15. 15:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
58%

Én egy tanáromba voltam szerelmes ilyentájt. A leghülyébb tanács ilyenkor a "foglalkozz a kortársaiddal". Emlékszem, pont nem érdekeltek a srácok a kortársaim közül, csak haverok voltak.

De nem tanácsolom, hogy kitálalj se neki, se anyukádnak. Fogadd el hogy ez van, de ép ésszel azt is, hogy semmi értelme realizálni a vonzalmadat.

2014. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek aki normális válaszokat adott :)

ez nagyon jól esett :) De igazatok van, talán nem kéne elmondanom senkinek... :(

2014. jún. 15. 17:48
 23/34 anonim ***** válasza:
33%

Ebbol csak szomorusag es harag sulhet ki minden oldalon, verd ki az egeszet gyorsan a fejedbol!


Egyebkent is fiatal vagy meg, talan fel ev mulva elmulik az egesz.

2014. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
42%
MARADJON EZ NAGY TITKOD AZ ÉLETED VÉGÉIG. Nem fogod megbánni, sőt büszke is leszel majd rá. EZZEL A HALLGATÁSSAL VÁLSZ FELNŐTTÉ. :o
2014. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
15%
Beszéld meg anyuddal:)
2014. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :)
2014. jún. 15. 20:10
 27/34 anonim ***** válasza:
48%
Tehát arra tanítjátok, hogy ne vállalja fel önmagát, titkolja el az érzéseit. Na ezért ilyen ez a társadalom, amilyen.
2014. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
69%

Nem, arra tanitjuk hogy legyen esze, es ne rombolja szet sem a sajat, se a csaladja eletet. A "vallald fel onmagad" mantra jol hangzik ugyan, de rengeteg esetben tobb kart okoz mint hasznot.


Raadasul egy 16 eves lany es egy 40? ev koruli ferfi kapcsolataban semmi egeszseges nincs, tehat elmeleti szinten sem jo ez az egesz semmire, gyakorlatilag meg kinez belole egy jo kis csaladi botrany, ha a szulok nem birjak intelligensen lekezelni a dolgot, es erre komoly esely van.


16 evesen egyebkent is hetrol hetre valtozik a helyzet, ami ma ervenyes, annak holnap az ellenkezoje lesz az. A felnottek viszont nem igy mukodnek, veluk nem lehet elkezdeni egy ilyen jatekot.


Tehat ha van esze nem mondja ezt el senkinek, plane nem probal meg osszekavarni anyu hata mogott a neveloapjaval!

2014. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
21%
egy bizonyos korban normális, hogy a gyerek szerelmes az apjába, nevelő apjába vagy a hozzá legközelebb eső férfibe, de ez nagyjából 3-6 éves korban van...
2014. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
44%
Beszéld meg nevelőapukáddal négyszemközt, amikor anyukád sokáig nincs otthon! Bújj oda hozzá és súgd el neki a fülébe. Hidd el, meg fogjátok oldani! Vállald önmagad!
2014. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!