Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítség! :' ( Hogy mit...

Segítség! :' ( Hogy mit csináljak? Segítség! Nem birom ezt a szigorúságot! Felnőtt nő vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

20 éves làny vagyok és már több éve vagyok a baràtommal màr a kezemet is megkérte. Össze akarunk költözni mivel 25km lakik és nagy lány vagyok végre sajàt életett akarok élni. Lagzi, gyerek de ez csak úgy lehet ha összeköltözünk de a szüleim fenyegetnek ha elmegyek öngyilkosok lesznek sosem jàrtam sehovà sosem voltam buliba azt inkàbb itthol ültem, és most meg érzelmileg zsarolnak. Azt mondtàk addig nem mehetek míg élnek de elmerek menni öngyilkosok leszek. De ìgy a kapcsolatomba fog kerülni. Segìtség! :' ( Hogy mit csinàljak?


Azt mondtàk addig nem mehetek míg élnek de elmerek menni öngyilkosok leszek. De ìgy a kapcsolatomba fog kerülni. Segìtség! :' ( Hogy mit csinàljak?

Segìtség!!Nem birom ezt a szigorúsàgot!felnőtt nő vagyok. Mit csinàljak?



2014. jún. 16. 19:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Dolgozol? A párod dolgozik, miből tartanátok el magagatokat? Ha igen akkor a szüleid mégis miért vannak az ellen hogy elköltözzél, mit gondoltak, hogy majd örökké velük laksz?
2014. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

"Azt mondtàk addig nem mehetek míg élnek de elmerek menni öngyilkosok leszek."

Már bocs első,de te elolvastad,hogy mit ir a kérdező..

Azért ez durva,hogy még 10-20-30 évig,náluk "kell" élned,mert különben öngyilkosok lesznek...

2014. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Neked aztán drámai szüleid vannak... Valószínűleg csak megijedtek, hogy az ő pici lányuk már nem is olyan pici. Szerintem költözz nyugodtan, úgyse lesznek öngyilkosok. Beszéld meg velük, hogy minden nap beszéltek pl. telefonon, skype-on, stb. De emiatt ne add fel a boldogságod!
2014. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Meg kell érteni a szüleidnek hogy nem vagy már kislány..
2014. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Aki öngyilkos akar lenni, az nem híreszteli, hanem fogja és megteszi. Üres fenyegetés, teljesen egyértelmű. 20 évesen meg nem engedélyt kérsz, hanem közlöd, hova mész, mit csinálsz. Felnőtt vagy, éld a saját életedet, ne félj, nem lesznek öngyilkosok, majd belenyugszanak a helyzetbe. Amúgy meg rendkívül ostoba szüleid vannak, ha így viselkednek.
2014. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
Elég durva zsarolás, de ne engedj nekik. Menj el, és ellenőrizd őket, h megteszik-e, ha igen pl. nem veszik fel a telefont hívd ki rájuk a mentőket. Ezt egyébként meg is mondhatod nekik, hogyha így mernek tenni jelented őket. És azt is megmondhatod, h ha nem veszik fel neked a telefont ez lesz a lépésed. Ne engedj zsarolásoknak, egyébként szerintem csak zsarolnak és nem lesz semmi.
2014. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos nekem vannak olyan ismerőseim, akik azért szültek és neveltek gyereket, hogy azok öregkorukra kiszolgálják őket, gondoskodjanak róluk, szeressék őket. És annyira beleverték a gyerekeikbe, hogy nem tudnak tőlük szabadulni!

Szóval én már holnap összepakolnék és elszöknék, különben ott ragadsz és szenvedni fogsz! Ne költözzetek a szüleidhez, mert a párodat el fogják marni.

Sajnos vannak ilyen emberek!

2014. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
24%
Én is azt mondom, amit az első. Házasodjatok össze, és költözzetek mindketten a szüleidhez! Legyetek mindig direkt útban, kezdjetek el mindig előttük smárolni meg ilyenek, és intézzétek úgy, hogy rátok nyissanak, mikor szexeltek stb. Akkor előbb-utóbb rájönnek, hogy ez így nem működik.
2014. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező: az első hszes csak provokál, ne törődj vele...jelentsd inkább modiknak.
2014. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Nyolcas,te aztán megkeseredett vagy.Normális ember azon háborogna,hogy milyen szülők az ilyenek.

Kérdező,ne hagyd magad zsarolni,állj saját lábra,hogy ha nem jönnének össze a terveid,akkor se szorulj rájuk soha.

2014. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!