Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítség! :' ( Hogy mit...

Segítség! :' ( Hogy mit csináljak? Segítség! Nem birom ezt a szigorúságot! Felnőtt nő vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

20 éves làny vagyok és már több éve vagyok a baràtommal màr a kezemet is megkérte. Össze akarunk költözni mivel 25km lakik és nagy lány vagyok végre sajàt életett akarok élni. Lagzi, gyerek de ez csak úgy lehet ha összeköltözünk de a szüleim fenyegetnek ha elmegyek öngyilkosok lesznek sosem jàrtam sehovà sosem voltam buliba azt inkàbb itthol ültem, és most meg érzelmileg zsarolnak. Azt mondtàk addig nem mehetek míg élnek de elmerek menni öngyilkosok leszek. De ìgy a kapcsolatomba fog kerülni. Segìtség! :' ( Hogy mit csinàljak?


Azt mondtàk addig nem mehetek míg élnek de elmerek menni öngyilkosok leszek. De ìgy a kapcsolatomba fog kerülni. Segìtség! :' ( Hogy mit csinàljak?

Segìtség!!Nem birom ezt a szigorúsàgot!felnőtt nő vagyok. Mit csinàljak?



2014. jún. 16. 19:26
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok segìtséget :-)
2014. jún. 16. 21:23
 22/23 anonim ***** válasza:
ha nem tudod ezt kezelni akkor nem vagy felnőtt nő csak egy késői kamasz. Szüleid nem lesznek öngyilkosok annál jobban szeretik magukat és aki az akar lenni az nem jelenti be előre. Te pedig nőj fel és lépd meg az első önálló döntésed.
2014. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Azért nem 20 évesen szokás házasodni,de inkább nem kritizálok ilyenért.Ami a szülőket illeti nem akarják elveszteni a gyereküket(meg amúgy is 20 évesen még vannak akik szülőkkel élnek).Ha őszintén elbeszélgetnétek erről a helyzetről talán megoldódna a gond,de ha nem akkor meg a boldogságodat ne add ilyen könnyen!
2014. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!