Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítség! :' ( Hogy mit...

Segítség! :' ( Hogy mit csináljak? Segítség! Nem birom ezt a szigorúságot! Felnőtt nő vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

20 éves làny vagyok és már több éve vagyok a baràtommal màr a kezemet is megkérte. Össze akarunk költözni mivel 25km lakik és nagy lány vagyok végre sajàt életett akarok élni. Lagzi, gyerek de ez csak úgy lehet ha összeköltözünk de a szüleim fenyegetnek ha elmegyek öngyilkosok lesznek sosem jàrtam sehovà sosem voltam buliba azt inkàbb itthol ültem, és most meg érzelmileg zsarolnak. Azt mondtàk addig nem mehetek míg élnek de elmerek menni öngyilkosok leszek. De ìgy a kapcsolatomba fog kerülni. Segìtség! :' ( Hogy mit csinàljak?


Azt mondtàk addig nem mehetek míg élnek de elmerek menni öngyilkosok leszek. De ìgy a kapcsolatomba fog kerülni. Segìtség! :' ( Hogy mit csinàljak?

Segìtség!!Nem birom ezt a szigorúsàgot!felnőtt nő vagyok. Mit csinàljak?



2014. jún. 16. 19:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
56%
Ennek a kérdésnek nagyon nagyon kamu szaga van. 20 éves felnőtt nő nem ilyen stílusban tesz fel egy hasonló kérdést..mondom ezt 14 évesen :D Most komolyan, a "felnőttek" úgy fogalmaznak mint én pár éve? Neeeee mááár.
2014. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%
13: lehet kamu, de a szitu előfordulhat. És igen kétségbeesetten fogalmazhat úgy az illető, hogy az egy tini megfogalmazásához is hasonlíthat...de a lényeg úgy is a szitun van.
2014. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%

14: fogd már vissza magad. Senki se kíváncsi rád. Egy eszelős, megkeseredett, akárki vagy, talán troll is vagy!

Honnét veszed, h nincs szakmája a kérdezőnek 20 évesen? Miért ne költözhetne felnőtt ember létére a pasijához és miért ne mehetne hozzá! Nem egy tiniről van szó, hanem egy felnőtt, iskolázott nőről. Mi a jobb megoldás? Tomboljon, fűvel-fával együtt legyen és élje az életét a szüleivel le??? Ha nem troll vagy, és normálisnak tartod magad gondolkozz már el!!!

2014. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
39%

A 14 éves vagyok. Tény, hogy életszerű de engem úgy neveltek, hogy ha ilyen eset van akkor nem könyörögni kell hanem szépen el kell menni. Felnőtt ember. Az meg, hogy ilyenekkel fenyegetőznek a szülei..valami nagyon nincs rendben abban a családban :(

Kérdező, miért maradtál otthon a bulik helyett?

2014. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
20%
14: ja és jogosan akad ki a kérdező. Az öngyivel való zsarolás nem gyerekjáték! És durván bárkit megtud viselni azt, akit zsarolnak ilyesmivel!
2014. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
96%
Szuleid, tehát apa és anya. Most képzeld el, ahogy elkoltozol és ok szomorúságukban felvágják egymás erét. Hagyjuk már... max egy hétig nem beszélnek utána veled.
2014. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
97%
Ha ilyen egyszerűen oda tudnak láncolni magukhoz a szüleid, akkor érzelmileg egyáltalán nem vagy még felnőtt. Nem dühít, ahogy zsarolnak? Legalább valami kamaszos lázadás lenne benned, ami hajtana előre. Így örökre a házi rabszolgájuk fogsz maradni, komolyan...
2014. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanàcsokat. Nagyon is idegesit ez hisz szeretem a pàromat de félek h megteszik. De hiàba beszélek velük annyi a vàlasz fiatal vagyok. De az lesz h szó nélkül elmegyek hisz semmit nem tudlak tenni.
2014. jún. 16. 20:39
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj nem lesznek ongyilkosak, csak mondjak, mert tudjak, hogy ezzel sakkban tarthatnak! Eszuk agaba sincs ilyet tenni!

Menj csak el, es majd meglatod, hogy csak a szajuk nagy!

2014. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek, mint a szüleid csak magukat szeretik, de azt nagyon. Dehogy lesznek öngyilkosok, engem is fenyegetett már ezzel az exem, el is indult a Dunába aztán érdekes módon egy óra múlva haza is talált. Durva lesz, amit mondok, de aki szereti a gyerekét az azt nézi, hogy a gyerekének mi a jó és nem azt, hogy éljen az ő rabszolgájaként ha tetszik neki ha nem. Az ilyen zsarolások ellen az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy elengeded a füled mellett és kitartasz amellett, hogy elköltözöl. Egy idő után rá fognak jönni, hogy már nem tudnak zsarolni és el fognak kezdeni tisztelettel bánni veled. Itt az alapvető tiszteletről beszélek, tehát tiszteletben fogják tartani, hogy önálló felnőtt ember vagy saját élettel.
2014. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!