Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen felnőtt lesz abból,...

Milyen felnőtt lesz abból, aki 14 évesen mindenkit lelőne, és háborút akar, meg katonának menni?

Figyelt kérdés

Barátnőm fia, 14 éves, és mindneki meg akar ölni, meg háborúzni akar meg csatázik, meg katona lesz, és diktátor!

És pusztítja az élőlényeket, tapossa a bogarakat, vadászni szeret járni a bácsikájával, és örömmel mesél, hogy le lőttek mennyi vadat, meg megnyúzták!


A barátnőm szerint, majd kinővi,? Én próbáltam vele beszélni, hogy a háború rossz, meg őt is lelohetik ha katona lesz, de nem hiszi el, hogy ő nem halhatatlan,

Hitler a példaképe!

Nem viccelek! 14éves gyereknek... Ha nem látnám, nem hinném el!

Milyen felnőtt lesz belőle?



2014. jún. 19. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Az kemény, érettségben kb egy 8 éves szintje.
2014. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerős ennyi idősen, 10-14 évesen kínozta halai, és macskáit öldöste. Amúgy is beképzelt a semmire, de én félek is tőle. Szerintem az ilyen simán képes ölni is, embert is, mert szórakozás neki és fel sem fogja a súlyát.

Bár ezt a gyereket bárki elintézné, egy nyápic életképtelen sz.rdarab.

2014. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

14 évesen, amikor már a jövőjéről kéne dönteni már nem gyerek.

Ezt már nem fogja kinőni.Egy degenerált, erőszakos felnőtt lesz.


Az első, ami eszembe jutott, hogy a pszichopata bűnözők egyik közös jellemvonása, hogy gyerekkorában állatokat kínoz, más szenvedéseiben leli örömét, nem érez részvétet, kóros egoizmus stb.


A probléma ott kezdődik, hogy a benne lakó energiát, erőszakot nem próbálták a helyes útra terelni.

Pl. Legyél katona kisfiam de ne azért, hogy öldökölhess hanem, hogy védd a gyengébbet. Érted!


Itt több lehetőség van.

Egyrészt inkább a gyengébb, nyápicabb, figyelemhiányos gyerekek szoktak ilyen nagyot álmodni, hogy maguk alá akarják gyűrni a világot valójában viszont igen gyengék talán a kiképzés alatt kihullana a rostán de lehet, hogy a felvételi pszicho tesztnél kirostálják.

Felnőtt korára alattomos és erőszakos lesz.


Másik változat: valahogy katona lesz, de nem jut ki háborúba mert szerencsére kis hazánk nem nagyon háborúzik, akik kiküldetésben vannak pl. az Afgánoknál azok mögött már sok év katonaság van ők már letettek valamit az asztalra de ahhoz meg fegyelem kell.


Harmadik változat: kimegy a légióba ahol valószínű beled*glik a kiképzésben de ha valamilyen csoda folytán mégis harctérre kerül na akkor majd az agyához kap. Ott kemény fegyelem van kis pszichopatákat nem tűrnek meg.

De kicsi a valószínűsége, hogy egy ilyen aggyal ő bármilyen egyenruhás testületbe bejut vagy huzamosabb ideig ott marad.

2014. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Kezébe nyomnál egy kést és mondanád, hogy szúrj le képtelen lenne megtenni.... Hidd el.
2014. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Egy 14 éves még nagyon, nagyon messze van a felnőttségtől. Tinédzser, keresi a helyét, a példaképét, hajlamos túlzásokba esni, ez teljesen normális.



És hogy milyen felnőtt lesz az ilyenből? Nekem egy osztálytársam volt annak idején hithű neonáci, szinte imádta Hitlert és a munkásságát.

Kinőtte.

Ma decens szájsebész.

2014. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne ítéljétek el! Én is gondoltam sok hülyeséget 14 évesen, 20 éves vagyok már és ennyi idő alatt ki is nőttem. Azért az se jó, ha túl lazán kezeli ezt az anyja.
2014. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintemm erre nem lehet alapozni, még gyerek.


Egy ismerősöm gimiben is még egy idióta volt, hitler volt a példaképe, kedvenc olvasmánya a mein kampf volt, és ez alapján akart létrehozni egy diktatórikus államot itthon, és komolyan is gondolta.. :D

Mára már kinőtte, viszonylag normális ember lett belőle.

2014. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
az anyja is hibás. miért engedi el vadászni? az ma már nem arról szól,hogy azért mert nincs mit enni.Pusztán élvezet.
2014. jún. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hidd el, kinövi. 14 évesen még messze van az érettségtől, főleg ha 8 éves fejével gondolkodik.

Ilyenkor még nem fogja fel a gyerek, hogy bizony mindennek ára és súlya van.


Például Brazíliában a szegényebb városokban pont a 12-14 évesek, és azok bandái okozzák a legnagyobb bajt a bűnözés terén, mert egyszerűen nem fogják fel még az élet súlyát, nekik az semmit nem jelent, olyan nekik, mintha egy játék lenne a számítógépen. Na idáig nem szabad elfajulnia a dolgoknak. (bár nem kell Brazíliáig menni, szeretett kisebbségünk is ilyen)


Ha nem növi ki, akkor pszichológus, más megoldást nem látok.

2014. jún. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Hát, ha háborúzni akar, akkor valszeg halott felnőtt lesz.
2014. jún. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!