Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen felnőtt lesz abból,...

Milyen felnőtt lesz abból, aki 14 évesen mindenkit lelőne, és háborút akar, meg katonának menni?

Figyelt kérdés

Barátnőm fia, 14 éves, és mindneki meg akar ölni, meg háborúzni akar meg csatázik, meg katona lesz, és diktátor!

És pusztítja az élőlényeket, tapossa a bogarakat, vadászni szeret járni a bácsikájával, és örömmel mesél, hogy le lőttek mennyi vadat, meg megnyúzták!


A barátnőm szerint, majd kinővi,? Én próbáltam vele beszélni, hogy a háború rossz, meg őt is lelohetik ha katona lesz, de nem hiszi el, hogy ő nem halhatatlan,

Hitler a példaképe!

Nem viccelek! 14éves gyereknek... Ha nem látnám, nem hinném el!

Milyen felnőtt lesz belőle?



2014. jún. 19. 17:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#10 ugyanezt akartam írni :D


Igen, valószínűleg beáll majd az amerikai hadseregbe önkéntesnek, vagy esetleg a francia idegenlégióba. De akárhogy is, ő lesz az ágyútöltelék valami kimondhatatlan nevű országban a frontvonalon, és elsők között nyírják ki valami sivatagban vagy dzsungelben valami olyan ügyért, amiről fogalma sincs.


Röviden:

hősi halott felnőtt lesz

2014. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy soha az életben nem lesz belőle katona, mert az ilyen kis agybeteg egyéneket fel sem veszik. Az nem csak abból áll, hogy fizikai kiképzés van. Előtte egy csomó teszten át kell menni, ha valaki ilyen szinten agresszív azt egyből kiszűrik.
2014. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Lynxx válasza:
A szüleit kéne jól nyakonverdesni elsősorban,aztán a kölköt,jöjjön meg az esze,bár 14 évesen már kevés az esély...
2015. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tökéletes felnött lehet belőle,ilyen emberek ma a sikeresek,kegyetlenül átgázolnak érzés nélkül a másikon,őt semmibe véve,csak saját céljaikat szemelött tartva.pont ilyen gátlástalanak és érzéketlenek kell lenni,késöbb rájöhett hogy cégeknél,a pénz világába,legálisan is kicsinálhat végtelenszámú embert.
2017. márc. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mintha saját magamról olvasnék a kérdésben... ♡ (=

Végül mi történt a fiúval?


Én is pont ugyanilyen vagyok, érdekelne, hogy később mi lesz majd az életemmel.


Remélem, hogy lesz majd elég erőm megvalósítani a céljaimat, egy boldogabb jövő érdekében!

2020. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!