Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szulok! Ti megengednetek egy...

Szulok! Ti megengednetek egy 15-16 éves lánynak a piercinget és a hajfestést?

Figyelt kérdés
Szüleim nagyon "ókoriak" :S és úgy fogjak fel az ilyen önkifejezési dolgokat ,hogy idézem "lezárja a lelked" -_- én nem hiszek ebben és nem is valami extrém dolgot szeretnek csak meg egy lyukat a fülembe és pár színes tincset (néhány hét után le jönne)meg egy pc-t az orromba mint a bikáknak ...alig festem magam és jól öltözködöm de úgy érzem magam mint akinek nincs élete ..mást is megtiltanak nem csak ezt. Mivel tudnám meggyőzni őket ,hogy engedjenek egy kicsit kibontakozni?

2014. máj. 5. 15:34
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
76%
Nem engedném meg.
2014. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
90%

Fülbe való hajfestést ésszerű keretek között igen.

Orrkarikát nem.

2014. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
72%
Nem:)
2014. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
82%
talán ne egyszerre akarj mindent :) először csak a füledet kérd, had lövess még egy lyukat rá... majd amikor azt megszokták szép sorban jöhet a többi is :) amúgy én ezeket megengedném a lányomnak.. én 14 éves voltam mikor még egy lyukat lövettem a fülembe, orr pc is tetszett mindig, de túl nagy az orrom hozzá féltem, hogy az még jobban kiemeli :D de akinek szép pici orra van nekem tetszik az is.. bár nem a karika, hanem egy pici kis csillogó pötty :) 1-2 hajtincs ellen se lenne kifogásom... talán kérdezd meg tőlük, hogy szerintük rossz ember leszel ezáltal? miért nem bíznak meg benned, hogy ugyanolyan maradsz... (39 N)
2014. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
24%
Hajfestést orr és száj piercinget nem, ez éppen úgy gettósítja a fiatal lányt, mint a tetoválás. Köldökpiercinget ma már nem tartom durvábbnak, mint a fülbevalót, erről is próbálnám lebeszélni, de egyértelműen nem tiltanám.
2014. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
88%
Hajfestést nem tiltanám, se a fülbelövést, de az orr karikát igen.
2014. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
60%
nem!
2014. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi idős koromban még nekem is tetszettek ezek a dolgok. Nem engedték meg. És milyen hálás vagyok érte! Most, 2 év elteltével, már nagyon nem tetszik, sőt...
2014. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
50%
Mint a bikának,na az csoda szép lehet.csajos kis pc már nem is jó?Itt is van egy hülye lány,amúgy szép lány de nem komplett.Most ép fültágító van a fülébe.csudi cép lesz, nagyobb luk lesz a fülén mint a feje.Na adnék neki Bontakozz ki,de ne igy.mint a bikának agyon is vernélek:)
2014. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2014. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!