Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Támogatnátok hogy a meleg...

Támogatnátok hogy a meleg pároknak is lehessen gyereket örökbefogadniuk? Mi lenne benne a jó/rossz?

Figyelt kérdés

Egy darabig én is furcsálltam, de annyi szörnyű dolgot lehet hallani a "normális" hétköznapi családokról is, hogy elgondolkodtam hogy a társadalom miért nem inkább az ilyeneken akad fent és miért azon háborog hogy a melegek is szeretnének családot alapítani. Vajon azért van ez az elutasítás, mert számukra ez ismeretlen és "félnek" tőle?

Itt is annyi szörnyűséget olvasni: az alkesz szülők verik a gyereküket, a gyerek éhezik, félelemben él, valamelyik nap itt panaszkodott egy lány hogy még ruhára sem kap pénzt... Aztán ott vannak azok a kisgyerekek a hírekben akiket félholtra vert az anyjuk/apjuk/nevelőszülőjük. Ez mennyivel normálisabb?

Szerintem néha még szúrópróba szerűen a heteró szülőket is meg kellene vizsgálni, hogy normálisan nevelik-e a gyereküket. De a kérdés az lenne: egy alapos környezetfelmérés után engedélyeznétek az egynemű pároknak is hogy örökbefogadhassanak egy gyereket akinek amúgy sanyarú sorsa lenne? Ha így a kisgyerek gondoskodó, szerető családban nőhetne fel?



2014. jún. 28. 19:06
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
77%

Én alapból amondója vagyok hogy mindenki egyenjogú, úgy születik meg. Aztán hogy a továbbiakban hogy osztja illetve szorozza magát az életben, privát dolog.


Másodsorban, semmi értelme nincs hogy rasszisták legyünk vagy épp mi mondjuk meg mi illik és mi nem. Ha valaki a boldogságát az azonos nemben találja meg, most őszintén, az hol fáj nekem, neked vagy épp másoknak?:) SEHOL.

-és szerintem itt vége is az érvelésnek.

2014. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
30%
Egy ilyen 'szülő'felállás csak eltorzítaná a gyerek világképét,és ő is ezt tekintené normálisnak,később szintén férfiakhoz vonzódna(fiú esetében),kislánynál is súlyos problémákat okozna,egyébként ha egy kancsó gyereket akar,éljen nővel,és mivel férfi nem tud szülni,szomorodjanak kettesben,ne csináljanak búzát egy gyerekből sem,tolerálhatatlan,normális családmodellt,nem szabad gyereket adni a kezükbe,házasodjanak,de ha rajta múlna azt is csak szertartásosan,búvárruhában egy fehércápa öbölben,fókavérrel és halcafatokkal díszített meggyengítettfalú merülőketrecben engedném.
2014. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
78%
Te agyatlanok vagytok. A homoszexualitas nem neveles kerdese.
2014. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
27%
Nagyrészben az,attól függ mit lát a gyerek otthon és a médiában,most pedig egyenesen divat ratyinak lenni,gyönyörű,Amerika,Európa,példát vehetnének Oroszországról,ott azthiszem agyonverdesik a melegeket. :D
2014. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim válasza:
54%

19:36:

Nekem személy szerint semmi bajom a melegekkel. Ugyanolyan emberek mint mi.

Na de most képzeld magad szegény gyerek helyébe, akinek két apja van! Nekem nem fáj ha valaki azonos nemű párt választ, de a gyereknek bizony fájhat... Amennyiben egy melegek által nevelt gyerek számára -köszönhetően a közegnek amiben felnőtt- a homoszexualitás lenne ismerős, megszokott, azt tartaná normálisnak, és a normális hetero kapcsolatokat tartaná furának, az valljuk be nem lenne egészséges.


19:43:

Azért nem hinném hogy ez ennyire egyszerű. A homoszexualitáshoz minden bizonnyal kell genetikai hajlam is, amit aztán bizonyos környezeti hatások előhozhatnak. De egy olyan gyerek, aki amúgy nem hajlamos rá, kétlem hogy meleggé válna attól, hogy meleg szülők nevelik... A világképe torzan alakulhatna, de nem válna homoszexuálissá.

2014. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
6%

Ezt honnan tudják annyira biztosan a melegpártiak?

Te nőttél már fel 2 'apával'?

Mindíg ezt hallom,melegnek születni kell,a francokat,kutyák közt is láttál már kan-kan felállást?

2014. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
69%
Igen, támogatnám, itt ahol élek lehet, és teljesen elfogadott dolog. Csak Magyarországon van ekkora homofóbia, ahol az határozza meg hogy jó vagy rossz ember vagy-e, hogy kivel bújsz ágyba. Röhejes.
2014. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
27%

Sziasztok!


A férjem húga jó pár éve meleg lett, egy nővel él együtt. Azt tudni kell, hogy akivel együtt él volt férjnél, született 2 gyerekük. Utána világosodott meg, hogy ő inkább nő párti. A nő kb. 40 éves, a férjem húga 30. Kb. 7 éve biztos együtt vannak. A kislányok iskolások. Mikor én megismertem őket, még heti váltásban nevelték az apával, ez mára már megváltozott. Mikor az apósom megtudta, ki akarta a tesót tagadni, de a férjem megbékítette. Ez olyan jól sikerült, hogy még közös lakást is vettek az apósék lakása a jelzálog. A nagymamáék nem tudnak erről a felállásról, "mert biztos belehalnának", a húg minden családi rendezvényen megjelenik, mint egyedülálló leányzó.

Én nem tudom a lányok mit élnek át, vagy mit mondtak nekik, de én sem tudom ezt a felállást elfogadni. Ez nem normális!

2014. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
95%

"Mindíg ezt hallom,melegnek születni kell,a francokat,kutyák közt is láttál már kan-kan felállást?"


For your information:

https://www.youtube.com/watch?v=OuHRpVhy258


(légyszi csekkold le a jobb oldali sávban figyelő másik 500 meleg kutyás videót is.)

2014. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
27%
nem támogatnám ,nem azért mert fúj melegek hanem mert nem tudják azt a család modellt adni ami egy gyereknek kell, ez alatt értem hogy kell egy férfi és női személyiség(ha ez adott a meleg párban akkor semmi gond) de ha mindkettő férfi jellemzőkkel rendelkezik akkor semmiképp nem engedném.
2014. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!