Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Létezik, olyan Apa aki egyálta...

Létezik, olyan Apa aki egyáltalán nem szereti a gyerekét?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 23:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
80%
Téged szeret?
2014. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
93%
Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket: [link]
2014. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nagyapában ismerek ilyet, de számomra az is megdöbbentő.
2014. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
80%
Anyába létezik. Az öreganyám nem szerette anyukámat.
2014. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen,de általában ennek oka van.

Pl anyuka elvált a gyerek hasonlít az anyjára,apuka meg rajta vezeti le a sérelmeket.

Vagy tudja hogy nem a sajátja ezért nem is törődik vele.

vagy egy érzelmi tuskóról beszélünk akit tényleg nem érdekel a saját gyereke ,sajnos erre is akad példa,Én őket sosem fogom megérteni.

2014. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, ilyen az enyém is. 5 éve felém és az öcsém felé sem néz.
2014. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
98%
Nagy téveszme az, hogy minden szülő szereti a gyerekét. Aki ezt állítja, az csukott szemmel éli le az életét, vagy nem tudom. Vannak szülők, akik nem szeretik a gyerkeküket és ez látszik is. Csak akkor azt nem értem, hogy miért nem adják nevelő szülőknek? Biztos egy csomóan szívesen fogadnák, akiknek nem lehet gyerekük. És jobb lenne a gyereknek is, meg nekik is. Annyi mindent meg lehetne oldani...
2014. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Szerintem a legtöbben azért szeretik a gyereküket, ha csak kevéssé is, de van valamennyi szeretet a gyerekeik irányába. A kérdés arra irányult, hogy létezik-e olyan Apa aki egyáltalán, semennyire nem szereti a gyermekét? Az enyémen kívül.
2014. júl. 4. 23:21
 9/43 anonim ***** válasza:
78%
Én tudom miért nem adják. Egyrészt nem azért hordták hónapokig, nem azért viselték a szülés fájdalmait, hogy aztán másnak odaadják. Másrészt elesnének a családi pótléktól és hasonlóktól. És nem elhanyagolható az sem, hogy ha a gyerek nagyobb lesz, akkor tudják cselédnek használni, ahogy szegény anyámat is az a gusztustalan nőszemély.
2014. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg
2014. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!