Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Létezik, olyan Apa aki egyálta...

Létezik, olyan Apa aki egyáltalán nem szereti a gyerekét?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 23:00
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudom képzelni, és hiszek neked! Tudom, hogy nem vigasztal, de sajnos sok ilyen apa van, és sok hozzád hasonló gyerek, aki szenved tőlük.
2014. júl. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
66%
Én "apaként" szólok hozzá. Nem olvastam el minden hozzászólást (mert sok van, időm viszont...) Csak az én helyzetemet írom le röviden : Az egyik gyermekemre nagyon "ki vagyok bukva" - és szomorú ílyet apaként leírni, de jobb lenne, ha nem lenne. Ezt nem akarom konkrétabban betűkkel leírni, mert azt azért mégse -de gondolni sajna gondolom.
2014. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
#32 vagyok - a gyerek 30 körüli
2014. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Igen, de pl. az Én Apámnak nincsen oka "kibukva" lenni rám.
2014. júl. 6. 12:52
 35/43 anonim ***** válasza:

Bocsi kilences !

Szerintem a kilenc hónap semmi nekik, pusztán "pénzkereseti lehetőség"-nek tekintik :(

Mocsok világban élünk :(((

2014. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom, hogy apában van e ilyen, de engem utál az anyám

18f

2014. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

a szeretet tanulni kell, tanult dolog

születéstől, gyerekkoron át


amikor apa lesz valaki, a gyermekét szeretni is tanulni kell. (a nőben akiben élt, ott természetesebb, könnyebb e a dolog)ez olyan ff-nak nem i megy, aki mondjuk nincs is a gyerekkel


de kérdező esetében látta őt picinek, esetleg pelenkázta is és mégis?


millió példa van rá, meg aki wc-be szül..stb


ilyenek az emberek.

a saját gyereküket nem hogy nem szeretik sok esetben, meg is ölik..

2014. szept. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mindenki mutatja ki könnyen az érzéseit..."


De az ilyennek milyen gyerek??? Komolyan kérdem, mert ezt a kérdést már nem egyszer feltettem az anyukámnak, és nem tudott rá válaszolni.


Ő is szeret, a maga módján... de nem úgy, ahogy én szeretném. Ha átölelem a tesómat, visszaölel, magához szorít. Ha anyut ölelem meg, megfeszül, és úgy tartja a kezét a vállamon, mintha el akarnak lökni magától.


Mondanád egy ötévesnek, aki oda akar bújni, hogy: "Gyerekem, ne haragudj, én nem így mutatom ki az érzéseimet, idomulj hozzám. De azért szeretlek."


Aki gyereket vállal, tegye félre önmagát. Épp csak annyira, hogy ne kapjon agyf@$zt, ha meg kell ölelnie a saját gyerekét.

2014. szept. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És anya is létezik ilyen, de még mennyi!
2014. szept. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

sok ilyen anya is van, igen.

az enyém egész életemben vagy bántott, vagy majomszeretettel ajnározott, nagyon magához szorítva, hogy ne tudjak mozdulni se szinte.

tudom, ő azt hiszi, szeret.

de rengetegszer mondott nagyon szörnyű dolgokat. ezeket nem is írnám ide le.

szereti, ha szenvedek.

vagy ő okoz érzelmi szenvedést, vagy, ha más miatt van bajom, akkor el tudja játszani a kétségbeesett anyát, mások előtt is. ilyenkor a fél világ tud a bajomról, a magánügyemről.

nem tudom igazából, mi van a fejében.

2014. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!