Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Létezik, olyan Apa aki egyálta...

Létezik, olyan Apa aki egyáltalán nem szereti a gyerekét?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 23:00
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az enyém. Már kis koromban sem szeretett, ez-ahogy nőttem-csak fokozódott.
2014. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik. Nem csak apában, de anyában is.

Apám alkoholista volt, soha nem törődött velünk, szó szerint tökmindegy volt neki, hogy élünk-e még, vagy meghaltunk. Egy "Hogy vagy?" vagy "Mi volt az iskolában?" kérdést sem tudott soha a büdös életbe kinyögni. Amikor a szüleim elváltak (akkor voltam 17 éves), és elköltözött, még arra is lusta volt, hogy a gyerekeinek (nekem és a tesómnak) szóljon, hogy elment. Aztán rá 2 évre meghalt az alkohol miatt.

2014. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Benten válasza:
100%

Létezik... sajnos!

Pl a férjem még arra sem volt kíváncsi, mikor a lányunk megszületett!Azóta lassan 6 év telt el és inkább külföldre költözött, h a gyereke elérni se tudja!Sőt, azt is megtette a lányunk születése után, h intézetbe akarta vitetni csak ne kelljen pénzt költeni rá!Persze ez nem így működik, szal saját magát járatta le!

De! Anyában is van ugyanilyen, mint pl az enyém... az unokái sem érdekli és több ilyen barátnője van!

Szóval igen, sajnos elég sok ilyen “szülőt” ismerek

2019. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!