Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Help mit tegyek az anyám...

Help mit tegyek az anyám megőrült?

Figyelt kérdés

Anyám az utóbbi 2 évben már mindenért kiabál meg veszekszik velem.És már kivan a tököm mert elüldözi a bátyámat meg a barátnőjét is azért csak mert nem csinálták meg az ágyukat egyből kiabál meg szídja a családját a barátnőjének stb. Mit tegyek most őszintén? Tudom egész nap dolgozik értünk én ezt tisztelem is de most komolyan mit tegyek már teljesen kivagyok borulva emiatt hogy állandóan veszekedik meg kiabál és akkor én vagyok a rossz mindig vagy a bátyám éppenséggel a nagyszüleimnek meg azt mondja ne szóljanak bele amikor próbálják elcsitítani hogy ne kiabáljon már ennyit

Nem tudom hogy jó helyen kérdeztem-e de kérlek segítsetek mit tegyek már idegbeteg leszek e-miatt...


2014. júl. 12. 13:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Szóval nem szabad visszaszólnom, mert akkor még rátesz egy lapáttal, és annál később lesz vége, esetleg még jobban a képembe mászik vagy rángatni kezd. Tehát a lényeg, hogy ne szólaljak meg, és ne mutassak semmi reakciót, miközben egy helyben állok. Csak az a baj, hogy nehéz épp idegekkel és szó nélkül tűrni azt a sok igazságtalan mocskot.

És tisztaság,rend mániás ezzel is kivan már a tököm mert a sok vegyszere miatt lettem asztmás.

2014. júl. 12. 13:39
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha egésznap dolgozik, lehet hogy kivan lelkileg, és nagyon fáradt.. Ezt tapasztalatból mondom, anno én is 12-15 órákat dolgoztam egész nap, és sokkal hamarabb felkaptam a vizet.. Szerintem ez itt a gond, de számos oka lehet amiről ti lehet hogy nem is tudtok.
2014. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Anyád egy nagyon boldogtalan, megkeseredett asszony lehet. Ezt kéne látni. Egy boldog ember nem viselkedik így. Rajtatok tölt ki valamit.


Ez persze nem azt jelenti, hogy jogos, amit csinál.


Ha nem tudsz vele a kiváltó okról (!) őszintén beszélni, mert nem vagytok olyanban (nem hiszem, hogy olyanban lennétek, akkor nem fajult volna idáig), akkor egy dolgot tehetsz:

Kerüld a konfliktust, ahogy csak tudod. Legyél a bátyád "szövetségese", éreztesd felé a támogatásodat, hogy a testvéred legalább megmaradjon. És amint tudsz, költözz el.

2014. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Jó de már tiszta depressziós vagyok amiért állandóan kiabál és semmihez nincs kedvem akkor.

Úgy érzem összeroppanok az idegeim szakadnak szét már olyan mérges vagyok ha meg mondom neki ne takarítson ennyit akkor meg lepergeti szó szerint áá nem akarok én disznóólba élni meg izé nem lehet vele mit kezdeni amikor mondom neki üljön le pihenni azért se és megy takarít még a legkisebb piszkot is lát már hozza a felmosó vödröt meg ilyenek..

Be van csavarodva vagy én nem tudom soha nem megy el sehova csak itthon dolgozik és amikor mondom neki akkor le se sz*rja szépen mondva

persze amikor veszekedünk akkor oda hándálja hogy nem mehet el sehova meg ilyenek mit tegyek kérlek valaki segítsen már ott tartok hogy megyek az árva házba vagy a hídalá csak innen el a bolondok házából

2014. júl. 12. 13:45
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Mibol allna ha a batyad es az anyad hazahoz hozott baratnoje bevetni az agyat mikor kikelnek belole?

Vagy megis, mibol allna ha besegitenetek legalabb a hazimunkaba?

2014. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
és még csak 14 éves vagyok... már előre félek hogy milyen felnőtt lesz belőlem így.
2014. júl. 12. 13:46
 7/17 A kérdező kommentje:

nem is biztos hogy megélem.

Valaki légyszíves segítsen mert én már nem bírom ezt most teltbe a pohár a félórával előtti veszekedésbe!!

2014. júl. 12. 13:47
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha meg olyan akkor már túlzásba viszi a szeretetet hiába mondom neki hogy ne. De nem ért semmiből...
2014. júl. 12. 13:48
 9/17 anonim ***** válasza:
apukádhoz nem tudsz elköltözni? vagy a nagyszülőkhöz?
2014. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A nagyszülőkhöz nem engedle,kertesházba lakunk egyenlőre család...
2014. júl. 12. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!