Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti nem féltek hogy olyanokká...

Ti nem féltek hogy olyanokká váltok mint a szüleitek?

Figyelt kérdés
Én nem!

2014. júl. 13. 11:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én hattározottan jelenthetem ki én nem! :) remélem mindenki eljut ide
2014. júl. 14. 21:06
 12/12 anonim ***** válasza:

Szüleim elég kövérek (és sajnos a családi genetika tényleg hajlamossá tesz a hízásra).


Én is elindultam ezen az úton, de időben felismertem a helyzetet és ma már szigorúan figyelek rá. Ez szokott konfliktusokat okozni (nem úgy nem azt és nem annyit eszek mint a családban szokás).


Ezen felül a szüleim hihetetlen konzervatívak. Semennyi innováció, kalandvágy, új kipróbálására való vágy nincs bennük. A számítógépet sem nagyon használják (nem is tudják). Inkább csinálnak mindent kézzel analóg módon 20x annyi munkával. Pedig értelmiségi, okos, művelt emberek.


De nem panaszkodom rájuk, példás jó emberek és jó szülők. Csak a rossz szokásaikkal nem tudok (és nem akarok) azonosulni.


27/F

2014. júl. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!