Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A ti szüleitek mennyire szól...

A ti szüleitek mennyire szól bele a párkapcsolatotokba, munkába stb? Együtt laktok vagy külön.

Figyelt kérdés
Mit csinálnátok ha konkrétan ellenezné a párkapcsolatotokat, mondván, hogy ő már tapasztalt és ő 100%-ra tudja, hogy meg fogom bánni, hogy összejöttem a párommal?
2014. júl. 14. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. A munkám az én dolgom én tanultam, én értem.


A párkapcsolatomba meg sosem szóltak bele, pedig 17 éves korunk óta vagyunk együtt.

24_N

2014. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

27 vagyok, 18 éves korom óta külön élek (egyetem elejétől). A munkámban sikeres vagyok, annyira "szólnak bele", hogy ha találnak valami munkát, elküldik a linkjét, hogy adjam be rá, ha akarom.:D (nem protekcióval, mert nem vidéken élek)


A kapcsolataimba egyszer szóltak bele. Összejöttem egy semmirekellő, buta, uralkodó, szemét, ostoba sráccal, rá mondták, hogy "talán picit disztingválni kéne", aztán mikor a srác nagyon csúnyán átvert, mindenben támogattak a szüleim, és mikor túl voltam rajta, elmondták, hogy nem értették, mit eszek rajta, de nem akarták annyira kimutatni, hogy borsódzik tőle a hátuk:)

2014. júl. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár én még tanulok, de jelenleg gyakorlat miatt dolgozom. Mivel én választottam a szakmát, így nem szólnak bele, hogy hova megyek gyakorlatra. Tavaly pl: 1 évre passzív voltam, és elmentem dolgozni, hogy legyen pénzem. Ezt is támogatták. Barátnőm esetében anyum viselkedik másképp, de nem rosszindulatból. Amikor hazamegyünk, anyum csak köszön neki, nem is erőlteti a beszélgetést. De csak azért mert anyum nem nagyon tud még angolul, és kínosnak érzi magát, fél, hogy valamit rosszul mondana vagy ilyesmi. Ezért inkább rajtam keresztül kommunikál vele néha.(kint élünk Angliában) De nem szól bele a kapcsolatomba, ahogy mondja:

-bárhogy döntesz kölyök, neked kell élni vele.

24/F

2014. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

21 éves voltam mikor eljöttem szülővárosomból . Itt Budapesten összejöttem egy fiúval ,akivel 2 héten belül együtt is éltünk! Először anyám úgy tudta ,csak lakótárs .Addig szimpi volt neki .Amikor megtudta ,hogy együtt vagyunk attól a pillanattól fogva a kapcsolatunk ellen volt ! Miért ? A szimpla anyagiak miatt ! Mert mi viszonylag jó anyagi körülmények között éltünk mindig ,a srác pedig nem rendelkezett egzisztenciával ,megfelelő háttérrel . Anyámmal nagyon elmérgesedett a viszonyom . De én álltam a sarat ,nem sikerült neki szétválasztania ! 3 év múlva jött a baba... anyám még idegesebb lett ! Akkor is azon volt ,menjünk szét ,majd mi felneveljük ketten a babát ,ha már így alakult . A kapcsolatunk kiállta akkor is az ostromot ! Viszont anyámmal egy évig nem találkoztam ,mert úgy elmérgesedett a viszony . Immár 12 éve lesz ,hogy együtt vagyunk a párommal .Anyám olyan ,amilyen .. A párommal elviselik egymást ,de nem nevezhető jónak a viszonyuk . Ez van .. én már belefáradtam !

A lényeg kérdező ,ha tudod hogy nincs igaza a szülődnek ,igenis állj ki foggal körömmel a párod mellett !!!

2014. júl. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyutt lakunk még..Konkretan mindenbe bele akarnak szolni!

De probalom nem hagyni magam. Pedig mar dolgozom.

21L

2014. júl. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Otthon élek, a munkámba egyáltalán nem szólnak bele, örülnek, h van. :)

Viszont a párkapcsolatomra sokszor mondják, hogy előbb-utóbb úgyis el leszek hagyva. 5 éve vagyunk együtt már menyasszony vagyok, de folyton azt hangoztatják nekem sosem lesz esküvőm. :( Pedig a párom a legrendesebb ember a világon.

2014. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nádszálkisasszony ***** válasza:
22 évesek vagyunk, szülőktől külön, függetlenül együttélünk. Az én szüleim nem szólnak bele a dolgainkba, páromé próbálkoztak de időben leállítottuk őket.
2014. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gyakori dolog. Bár érdekelne, hogy hány éves vagy.

18 alatt igaza van, fölötte már döntsd el te, a te életed.

2014. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!