Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felvegyem a hitelt anya...

Felvegyem a hitelt anya kedvéért és lakhatásáért?

Figyelt kérdés
Anyukám 2007-ben hitelt vett fel, amiről nekem és tesómnak nem szólt, 2012 óta nem tudja fizetni, aminek az lett a következménye, hogy hónapokon belül elviszik a házunkat, erről kb. 3 hónapja tudok. Én 1 éve nem lakok már otthon, viszont a húgom aki már dolgozik még otthon lakik. Pár hónapja amikor ezt megtudtam, felajánlottam anyának, hogy segítek valahogy hogy ne kerüljenek az utcára, akkor ő visszautasította a segítségem és húgom is lebeszélt arról, hogy hitelt vegyek fel nekik. Most, hogy úgy néz ki, meg veszi valaki a házat anya újra megkeresett, hogy mégis vegyek fel hitelt, (mivel nekem van hitelképes keresetem) amit majd ő és tesóm fog fizetni. Szerintetek mit mondjak nekik? Felvegyem a hitelt? Ne vegyem fel? Félek, hogy örökre megharagszik tesóm és anyukám is ha nem teszem meg, viszont ha felveszem, örökre elásom magam mert tudom, anya és tesóm nem tudná fizetni a teljes futamidő végéig a hitelt és itt maradnék a hitellel a nyakamban egy olyan házért amiben nem is én lakok.

2014. júl. 16. 10:52
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél! 👍
2014. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Mit vett, ami miatt eladósodott?
2014. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!