Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám bejött a szobámba és...

Anyukám bejött a szobámba és látta, hogy maszturbáltam! Nem merünk egymáshoz szólni reggel óta, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
13/L
2014. júl. 18. 23:46
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
91%
Utolso valaszolo a kozepkorban maradt. Ilyen korban kell megismerni a testet igy leszunk szexualisan fejlottek amig el nem jon az elso alkalom. A huvely izmunk megerosodik es talan nem fog mar annyira fajni a behatolas sem. Ha mar megjott a menstruaciod beleptel a nove valas rogos utjara ami ilyen korban mar szokott lenni ilyenkor teljesen normalis onkielegiteni. Tudom furcsa nehany embrrnek ez de regebben hidd el ez elfogadott volt 50 evvel ezelott (anyukam is annyi) akkor sokkal lazabbak voltak az emberek attol,hogy azt hiszed bagyagyad meg nem tom ki,hogy nem maszturbalt ilyen korban akkor a kepedbe rohognenek .
2014. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
először is nálunk nincsenek tabuk nyitott család vagyunk és nagyanyám bevállalós volt de ez nem volt attól még elfogadott akkoriban vagyis inkább nem volt annyira ismert.De akkor azt hagyjuk hogy ez 13 évesen normális e vagy sem,de lehetett volna annyi esze hogy vagy megvárja amíg senki nincs otthon vagy bezárja az ajtaját ,de ha ez nem megy akkor a fürdőbe megy ahol nem zavarják... még pluszban csak annyit hogy jó sokáig azt sem tudták mi a g-pont nem hogy azt hogy jó magukhoz nyúlni a középkor után ez elfelejtődött
2014. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, nyugodj meg, anyud biztosan tudja hogy kamasz vagy, biztosan foglalkoztat a szexualitás, a saját tested. Ne is hozd fel a témát, lehet ő jobban zavarban van, mint Te. :D Ő is volt tini, biztosan csinálta ő is. Tegyél úgy, mintha meg sem történt volna ez az egész. :)


Az utolsó előtti válaszadónak és a 36 éves, pár hozzászólással előrébb író nőnek megsúgnám, hogy már az anyaméhben is maszturbál a magzat. A pár hónapos babák is, sőt a kisfiúknak merevedése is van. Ti leragadtatok a középkorban? Attól még senki nem lett k.urva, mert 13 évesen maszturbált. Én már 11 évesen csináltam, mégis 18 éves elmúltam, amikor elvesztettem a szüzességemet. Nem k.úrogatok fűvel-fával, még akkor sem, ha éppen nincs barátom. Azt pedig az orvosok is elismerik, hogy hasznos is lehet, mert megismeri a fiatal a testét, tudni fogja, mi jó neki a szexben, nem lesznek gondjai e téren. Persze túlzásba vinni semmit nem kell, de ha valaki k.urva lesz, az nem a masztitól fog bekövetkezni.


28N

2014. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
90%
Az utolsònak van esze,ott a pont. Igen az a nő leragadt a közép korban.
2014. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

ehhez semmit nem kell szólni.

ha mégis akkor ő neki kéne kérdeznie hogy mit szeretnél tudni?

2014. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Tegy ugy mintha nem tortent volna semmi, o is ugy fog :)


Ne felejtd el, hogy kettotok kozt az a kulonbseg, hogy o mar atelte amit te, volt a te helyzetedben, te az oveben meg nem.

2015. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
ki mondta amúgy hogy kurv.. lesz valaki attól,hogy masztizik? én csak azt mondom 13 évesen én még gyerek voltam ahogy a környezetemben mindenki más,de valamiért a mai társadalom a srácokat csak tolja előre, hogy nesze már 12 évesen érdekeljen a nemi stb. amivel nincs baj csak szerintem akkor még marhára nincs rá felkészülve agyilag csak testileg és az nem mindegy, a magzatos témát meg hagyjuk, mert olyankor még azt sem tudja mit csinál és nem is tartozik a témához, plusz a középkorban nagyobb orgiák voltak sőt előtte is mint gondolnátok, szóval ez a középkorban maradás is uncsi. De látszik mennyire felnőtt a kis hölgy masztizott és gyerek módjára nem mer az anyjához szólni, nagyon érett viselkedés-.-"
2015. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Menny el pszichológushoz!~>)))))
2015. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!