Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám bejött a szobámba és...

Anyukám bejött a szobámba és látta, hogy maszturbáltam! Nem merünk egymáshoz szólni reggel óta, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
13/L
2014. júl. 18. 23:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
4%
ezt nem értem,hogy manapság miért normális ez? persze minden átalakul nagyanyám még nem foghatta meg ilyenkor fiú kezét,anyukáméknál 18 éves korig nem is gondoltak annyira a szexre,nálunk gimiben meg csak 14 éves kor után kezdtünk rá gondolni.De akkor is ez a felgyorsulás attól még hogy bekövetkezik nem hiszem hogy egyben el is kéne fogadni...
2014. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
5%

Én sem hiszem, bocsi, hogy 13 évesen maszturbálni kéne... osztom az előző véleményét, 13 évesen mi még ott tartottunk, hogy meg merjük-e fogni egy fiú kezét, vagy sem... nem ott, hogy profin maszturbálunk, és lefekszünk a fiúkkal... számomra ez döbbenet.


36N

2014. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%

Kedves két utolsó. Van egy orvosi tanácsokkal foglalkozó könyvem a hatvanas évek végéről. Az ügy még nem a felgyorsult világ. Egyik kérdező szülő azon aggódik, hogy a kislánya simogatja magát. Jaj, most mi lesz?! Orvos azt tanácsolta anyukának, hogy hülye kérdések helyett örüljön annak, hogy egészséges gyermeke van.

Pici apróság: néhány hónapos babáról volt szó.

Amióta ember létezik a földön, az első szexuális élményt ilyen ifjan éltük át.

2014. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%
Bizony, az utolsó jól mondja. Akár már egészen kicsi gyerekek is felfedezhetik a saját testüket. Persze ez náluk még teljesen véletlenszerű, rájönnek, hogy ha bizonyos pontokon simogatják magukat, akkor az jó érzés, és ezért lehet, hogy legközelebb is csinálni fogják. Ezzel önmagában nincs semmi baj. A baj ott kezdődik, ha a szülő ezt tiltja, ne adj isten bünteti. Szélsőséges esetben akár életre szóló gátlást is kialakíthat így a gyerekben.
2014. júl. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
13%
nem is a babákról beszélek vagy arról hogy ez most normális vagy sem magánál a kérdezőnél-hanem hogy attól mert most minden fiatal csinálja még nem lesz az én szememben ez normális és kész.A könyvek mindenféléről írnak ,de ettől még 13 évesen se nekem se ismerőseimnek eszünkbe sem jutott az ilyesmi és max plátóian voltunk szerelmesek.Amit a babákról írnak az igaz és ez a fejlődés része de ott még nem tudja miért teszi, tiniként viszont már teljesen más a helyzet ne keverjük a szezont a fazonnal
2014. júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%
És mi változik akkor, ha tudja, hogy miért teszi? Mi rossz van a tudatos maszturbálásban?
2014. júl. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
10%
semmi rossz nincs benne,csak egyszerűen nem látom értelmét az ilyen korai fejlődésnek és nem értem mások miért tartják ma ezt normálisnak.bezzeg teszem azt 10 éve mindenki szörnyülködött volna ezen vagy legalábbis nem tartja mindennaposnak. csak mert a mai világ ezt elfogadja nekem nem kell.
2014. júl. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell elfogadnod, de akkor se mondd azt, hogy nem normális. Legfeljebb azt, hogy nekem nem tetszik.
2014. júl. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
92%

Nem, nem keverjük. Az élet célja - ha van neki egyáltalán ilyen holmija - önmaga fennmaradása, melynek eszköze a szaporodás. Mivel az élet valamiért nem lehet örök az egyén számára, az egész öröklétét kell fenntartani reprodukálva önmagunkat. Minden más csak maszlag.

A mai szexuális devianciák (a maszturbálás nem az!), s a sok tudatlanság forrása a hálószoba. A parasztgyerekek úgy nőttek fel, hogy minden előttük zajlott az első kettyintéstől az utolsó leheletig. A gyerek mire felnőtt, mindent tudott.

Ma ott tartunk, hogy ím, egy önkielégítés vitatéma. Ez a ma még kislány maholnap felnőtt nő lesz. Ez az az életkor, amikor még párkapcsolat szükséges, de közösülés nem. De mindkét fél most tanulja meg önmagát.

Jó szex egyik alapja, ha ismerjük a testünket. Nem tankönyvből, hanem ezen a módon!

A jó házasság alapja pedig fele részben a szex minősége, másik fele pedig egymás tisztelete. De egyik sem ér semmit, a másik nélkül.

Aki azt mondja, hogy neki 13 évesen még nem jutott eszébe a szex, az vagy hazudik, vagy valamilyen súlyos pszichés gondja van.

2014. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
2%
13 évesen eszembe jutott a szex de nem láttam az okát hogy magamhoz nyúljak egyszerűen eltorzult az emberek világnézete.Nagyanyám kisgyerekként kíváncsi volt és megnézte a faluban mi az a kurv..,tiniként meg akt fotót készített róla a nagyapám ,édesanyám is vad leányzó volt sok udvarlója akadt.Osztálytársaim és magam is bújtuk a tanácsadó könyveket ilyen korban és jól kibeszéltük a kételyeinket,de a maszturbáció egyik generáció eszébe sem volt ilyen korban. Igen fontos testünk megismerése ,de ez a korhatár az ami eltolódott és ezt az emberek hajlamosak nem észrevenni inkább becsukják szemüket és befogják fülüket. Illetve régi korban igen a parasztlányok már mindent láttak amit kell de nagyon sokáig azt sem tudták mit jelent elélvezni mert őket nem elégítették ki,olvassatok utána aztán prédikáljatok.
2014. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!