Felejtsem el az apámat?

Figyelt kérdés

Én világ életemben apás voltam imádtam az apukámat, mikor 6éves voltam a szüleim elváltak én teljes depresszióba süllyedtem h csak heti 2x láthatom őt. Anyukámmal sose jöttem ki, részben azért mert anyum elmondása szerint kívül belül apum vagyok.


Apukám már vagy 10éve együtt van a mostoha anyámmal aki ki nem állhat engem, 1 évet náluk laktam és az a nő teljesen tönkre tett.Semmi nem volt neki jó amit én csináltam ahogy takarítottam ahogy az időmet be osztottam mindenben talált valami kifogásolhatót. Rendszeresen olvasta az e-mailjeimet és kutakodott a személyes dolgaim között. Apu mindig neki adott igazat és egyszerűen nem tudom elhinni mennyire kimosta az agyát, jóformán saját véleménye sincs! Mindig azzal tömi a fejét a nevelő anyám h én és a testvéreim nem szeretjük őt mert sose keressük és h az ő gyerekei mennyire szeretik őt, jobban mint mi.


Én 1 éve elköltöztem tőlük. Ez alatt az 1 év alatt talán 2x hívott fel ő de akkor is csak ezért mert itt volt a közelben és akkor már odaadja a gyerektartást amit persze már nem fizet. Nem rég felhívtam h mi van vele konkrétan lerázott. Én ezt tényleg nem értem, régen imádtunk együtt lenni és most nem keres felém se néz. Mikor náluk laktam sokszor úgy beszélt velem mintha a seggéből rántott volna ki persze azokat a vitákat is a nevelő anyám szította. Folyton kritizált persze mindig társaság előtt mintha vicces lenne.

Szerintetek ne keressem többet ?


2014. júl. 28. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos változnak az idők. Ez van :(
2014. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell fogadnod azt a tenyt hogy a nevelo anyukad kemenyen megvaltoztatta apukadat s ilyenforman te nem tehetsz ellene sokat. En szerintem kicsit kellene hagyd. Tudod felenk azt mondjak az ido minden sebet begyogyit. Hagyjad, ne keresd, s kisebb/nagyobb ido elteltevel ra fog jonni hogy egykor te voltal a szive csucske. Probalj egy jobb kapcsolatot epiteni edesanyaddal, s meglatod minden rendbe jon idovel. Apukad teszem fel egyszer csunyan osszeveszik a mostani elettarsaval s kimegy egy uveg sorrel a teraszra s elgondolkozik hogy hol rontottam el s majd akkor felfog hivni :)
2014. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ezt soha nem fogom tudni megerteni, hogy hogy tudja egy no vagy ferfi eldobni a gyereket uj f..szert vagy p..naert
2014. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnallak , tudod szerintem se kéne keresned apukád társaságát egy ideig , mert amíg a mostohaanyád az életében van addíg fog igy viselkedni . Szerintem inkább anyukád irányába kéne nyitnod és kicsit jobb viszonyba kerülni vele . A mostohaanyádat meg legszivesebben leköpném :(
2014. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
szerintem se keresd egy ideig .Majd rájön hogy hol b.aszta el
2014. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!