Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa egész éjjel a szeretőjével...

Apa egész éjjel a szeretőjével beszélget! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kezd mar kvára elegem lenni abból, hogy nem aludhatok nyitott ajtónál, mert vagy a suttogást hallom (s, cs és hasonló betűk), vagy ahogy nyög a telefonba!!


Ott tartok hogy lemegyek és behúzok neki egyet


2014. aug. 1. 00:41
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Tisztában van vele, hogy milyen rossz alvó vagyok, erre ezt csinálja:-( Szerinte az altató-szedés is csak hiszti volt. Kár, hogy akkor már 4. napja nem tudtam aludni, képtelen voltam rá
2014. aug. 1. 01:15
 12/29 anonim ***** válasza:
Menj és szólj neki. Probléma megoldva. Vagy nem mersz?
2014. aug. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy meg jóhogy nem alszol el, ha netezel...
2014. aug. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 5 hónap alatt kb 10x szóltam. Le se sz**ta.
2014. aug. 1. 01:27
 15/29 A kérdező kommentje:
9 órától próbáltam elaludni, 11-től hallgatom a suttogást. Idegesen meg főleg nem megy, hiába vagyok hulla fáradt (12 órázok es jó, ha 3 órát sikerül aludnom naponta).
2014. aug. 1. 01:28
 16/29 anonim ***** válasza:
64%
Ha elfogadod apudat és a szeretőjét, talán könnyebb lesz.
2014. aug. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki hogy elgondolkodsz valamin, ahelyett hogy faterodra hegyezed a füled. Ha elmélyedsz a gondolataidba, nem figyelsz a susmogásra és hamarabb elalszol. Ha alvászavarral altatóval sem megy, akkor írass fel mást, bár in inkább ajánlanám a nyugtató teákat.
2014. aug. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Hogy fogadjam el, hogy anyukám 16 órát dolgozik, este 8-kor kezd, mi tartjuk el a családot, mert apa "nem talál munkát", de közben azért még szeretője is van? Nem is keres melót! Fél ház viszont az övé, nem tudjuk kirakni.
2014. aug. 1. 01:33
 19/29 A kérdező kommentje:
Teák, ne röhögtess:-) Annál sokkal súlyosabb a helyzetem sajnos. Mániákus depresszió, súlyos szorongás, kényszerbetegség, és alvászavar. Abból mind!:-D Elalvási, átalvási, koránkelés, mindenből jut :-D ...
2014. aug. 1. 01:35
 20/29 hosszúhajú ***** válasza:
én egy kifejezetten békeszerető diplomatikus ember vagyok, de ha előbb szépen kéred, tesz rá, aztán már kevésbé szépen és úgy is tesz rá, aztán ráordítasz és úgy is tesz rá, akkor én belendülök, és jöhet az érzelmi zsarolás, vagy a sima zsarolás. mit utál ő? Miért szokott rád szólni? mi szúrja az ő szemét, ha mit csinálsz? Bocs, hogy ezt írom, de ha ennyire ... mégsem írom le, végül is az apukád, akkor most tarts be neki te, hogy addig nem hagyod abba amit ő utál, míg le nem állítja magát. Mert rohadtul megértelek és nagyon szar lehet így élni!
2014. aug. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!