Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa egész éjjel a szeretőjével...

Apa egész éjjel a szeretőjével beszélget! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kezd mar kvára elegem lenni abból, hogy nem aludhatok nyitott ajtónál, mert vagy a suttogást hallom (s, cs és hasonló betűk), vagy ahogy nyög a telefonba!!


Ott tartok hogy lemegyek és behúzok neki egyet


2014. aug. 1. 00:41
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Semmi sem érdekli, ami a családdal kapcsolatos. Reggel es délelőtt alszik, de akkor meg én dolgozom, nem tudok kibszni vele.
2014. aug. 1. 02:00
 22/29 hosszúhajú ***** válasza:
87%

most hirtelen arra gondoltam, hogy míg délelőtt alszik az összes telóját megcsörgeted ( vonalas, nem vonalas ) de átállítod a te telód, hogy ismeretlen hívó legyen, nem szólsz bele. Ezzel eljátszol egy darabig, ha kikapcsolja akkor...

de ha nem, akkor minden nap újra lehet kezdeni, egyszer csak elfárad estére, és korábban megy aludni. Addig meg ne tudja meg, hogy te vagy, hogy ne álljon bosszút.

Bocs hogy ilyen tanácsokat adok, nem ismerek magamra, nem vagyok ilyen rosszindulatú, csak marhára nem bírom az igazságtalanságot.

2014. aug. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha tesz a családra, szeretője van és csak azért van ott mert övé a fél ház, akkor ne tartsátok el! Azt egyen igyon használjon csak amiért fizet! Nem hunném hogy állandóan telefonálna ha nincs miből....
2014. aug. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Kezeltesd az alvászavarodat..

Szerezz klímát, akkor nem lest meleg. A klíma még mindig olcsobb, mint elköltözni..

Ha egyáltalán nem juttok kompromisszumra , akkor más megoldás nincs( ha 12 órázol, akkor feltételezem felnőtt vagy), mint a költözés, pedig nem szeretem ezt javasolni.


Mert mondhatnank, hogy te is légy tekintettel rájuk, csak éjjel tudnak beszélgetni, ő is otthon van, elviekben egy egészséges embert. Asuttogás nem zavarja, tehát a te készülékedben akad a hiba, nem az övében.

Őrülj, amíg nem. Aszexelésüket hallod.

A normális a csukott ajtók mögögött avás, viszont megértem, én is kinyitnám, ha meleg volna.


A vattát szerrintem képletesen értette, füldugó nagyon hasznos, vannak már agyon kényelmesek, tényleg teljesen zárja a külvilagot, már csak azt kelll kitalalnid, hgy kelsz fel reggel, mert az őrát nem fogod hallanoi..

Ha erre sem vagy hajlandó, akkor költözz el..de tényleg, ha téged ennyire zavar a más emberrel való együttélés..


Vagy csak azért köözködsz mert kamu a kérdés?

2014. aug. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
51%

A hozzászólók segíteni akarnak, te viszont kretén módon fenyegetőzöl és belekötsz mindenkibe.


Nincs neked semmi bajod, azon kívül, hogy agyilag teljesen zokni vagy.

2014. aug. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
43%
Jesszus kérdező hogy te milyen egy hisztigép vagy.....
2014. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
44%
Jezusom, te milyen idiota hiszterika vagy... menjel pszichologushoz, mert valami nagy gond van a fejedben!
2014. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
61%

Most le leszek pontozva...

Az nem játszik, hogy fogod a mobilját és kivágod az ablakon? Ha a szeretőjével akar beszélgetni, menjen ki az utcára és üljön le egy padra. Ne tartsátok el, ha enni akar költözzön a nőhöz vagy dolgozzon.

2014. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Csanádi Mihály válasza:
Az ablakot nyisd ki az ajtó helyett.
2014. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!