Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van egy barátom, már több...

Van egy barátom, már több mint fél éve, és nagyon szeretnénk együtt aludni. De 15 éves vagyok és anyukám nem engedi. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Tényleg csak együtt aludni szeretnénk, nem csinálnánk semmi olyasmit, ami nem egy 15 évesnek megfelelő.

A barátom 19 éves, és nem akar ráerőltetni semmire. De annyira szeretnénk együtt aludni. De anyukám mindig átküldi egy másik szobába, ha nálunk alszik.


2014. aug. 1. 01:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád nagyon jól teszi hogy nem engedi meg, én még nem vagyok anyuka, és elég fiatal is vagyok, de én még azt sem engedném hogy ott aludjon! 15 évesen még nem kell játszani a felnőttet és együtt aludni, van még időd arra bőven, semmiről sem fogsz lemaradni ha 1 év múlva lesz rá alkalom!
2014. aug. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Szexelni nem csak éjjel lehet? Aludni se! 15 évesen nem kell felnőtteset játszani. Nem kell, hogy húsz évesen már a tizedik pasi forduljon meg az ágyadban.
2014. aug. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%

Mond meg hogy alszotok nyitott ajtónál,egyébként meg nem csak éjszaka meg otthon lehet szexelni,ha akartad volna már megteszed - én ezt így elmondanám.


Amúgy egy 19 éves orrba szájba akar szexelni,úgyhogy szerintem is esélyes hogy lassan nem leszel már szűz.Vagy mikor tervezitek?Mióta vagytok együtt?

2014. aug. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
Olyan kislány vagy még,én sem enegdném meg a kanod ott aludjon.Szunyáljon otthon.te meg a jővödre koncentrálj.Aztán majd annak is eljön az ideje mikor bele csaphatsz a lecsóba,semmiről nem maradsz le.
2014. aug. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, fogadd el, amit anyukad mond. Te meg gyerek vagy, boven van idod felnottkent lefekudni ferfivel, egyuttaludni vele. 15 evesen meg nagyon korai. Hova sietsz?
2014. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%

"Lehet, szeretnék megtapasztalni, milyen a másik mellkasára dőlve, átölelve lenni, reggel a másikat magad előtt látva ébredni, másik mosolyára, stb."



Igen, ez igy szep, de nem 15 evesen kell ezt megtapasztalni. Egy elsos gimnazista gyereknek maximum kezenfogva setalni egy maximum szajrapuszi, nem szex meg egyuttalvas. Ezert egnek ki sokan mar 20 eves korukra, mert mar mindenen atesnek tinikent.

2014. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%

15 évesen szerintem semmit, teljesen normális, hogy nem engedi, még ha te ezt nem is érted egyelőre.


19 évesen meg elég beteges, hogy egy 15 évesre vetett szemet a fiúd, de mindegy.

2014. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Már megtette volna, ha annyira nem érdekelné, hogy én mit akarok. Igaz, hogy idősebb, de engem nem zavar. Tudja hol a határ. Egyébként nem értem miért kell megvetni ezt, mert van olyan 13-14-15 éves, aki lefeküdt már valakivel, cigizik, meg alkoholt iszik.


Csak együtt alvásról lett volna szó, de felfogtam amit írtatok, és elfogadtam anyukám döntését. Köszi mindenkinek, aki válaszolt!

2014. aug. 1. 11:14
 19/25 sasojo válasza:
49%
4 év lófasz de ha vki 15 éves és a m ásik 19 akkor igenis számit mert szánalmas h kicsikkel kezd magakorosztálya alá verese ne egy 15éves kislány alá én le is csukatnám
2014. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
42%
Anyukáddal meg úgy összeségében a szüleiddel vannak hatalmas gondok hogy megengedték azt hogy te 14 évesen már pasizz és legyen barátod... Örülj hogy ott aludhat de ha már 15 évesen így állsz hozzá akkor 17 évesen már egy igazi kis ri**nc leszel!
2014. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!