Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya 44 eves es terhes,...

Anya 44 eves es terhes, annyira ciki?

Figyelt kérdés
Nemsokara evnyito es akkor majd az osztalytarsaim is megtudjak. Apa is idos.
2014. aug. 6. 21:32
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
66%

A 44 éves nem idős...

És nem ciki.

Miért lenne az??? Mert nem te leszel a világ közepe?

2014. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
71%
44 évesen egyáltalán nem öreg :) ne úgy meséld el nekik, hogy jajj most mi lesz milyen borzalom ez, hanem büszkén.. hogy lesz egy kis tesód... hidd el imádni fogod :) és egyáltalán nem ciki!!! mennyi idős vagy?
2014. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
78%
Örülnöd kéne, hogy anyád és apád annyira szeretik egymást, hogy újabb gyereket csinálnak. Majd te is megtudod idővel, hogy mekkora öröm egy gyerek. Te meg légy büszke anyádra, hogy még ebben a korban is van annyira nőies, hogy apád szereti.
2014. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
63%
Nem örülsz a kistesónak? Én annyira örültem az öcsémnek! 14 éves voltam, amikor született. Nagyon büszke vagyok rá azóta is.
2014. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
65%
fura a hozzallasod. Nem kene inkabb orulnod? Hany eves vagy?
2014. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
74%
Te korod?
2014. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
47%
annyiban tényleg furcsa, hogy a tesója érettségijére már a nyugdíjas anyuka megy el
2014. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
55%
semmi ciki nincs benne, osztálytársak beszólnak, akkor mehet a válasz, hogy igen, anya ennyire fiatalos :)
2014. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
36%
én együtt érzek a kérdezővel de nem cikinek mondanám hanem nem egészségesnek gondoljatok bele és ha ne talán tán betegen születik a gyerek?! senkiben nem merül fel? hmm...? és ne gyertek azzal hogy aki nem idős annak is születhet ilyen gyereke de a fiataloknál 20% még idős sebeknél 80% hmm...?? ja meg "nem te leszel a világ középpontja?,, szerintem a kérdező nem azért rakta fel a kérdést ne ítéljetek el ,még nem idős anyukád de a szüléshez már igen sajnos....sajnálom ha valakit megbántottam ez az igazság!!
2014. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
53%
Manapság már rengeteg szűrés létezik pont ennek a kiszűrésére. Nagynéném is ilyen körül szült, elment minden szűrésre, teljesen egészséges a gyereke.
2014. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!