Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya 44 eves es terhes,...

Anya 44 eves es terhes, annyira ciki?

Figyelt kérdés
Nemsokara evnyito es akkor majd az osztalytarsaim is megtudjak. Apa is idos.
2014. aug. 6. 21:32
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Nekem is most lesz kistesóm, anyukám 40 éves, én 20 vagyok. Ebben semmi ciki nincsen, csak ha úgy fogod fel ;) Örülj neki, anyukádnak is biztos fontos, hogy mellette állj.
2014. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
74%

Cikinek nem mondanám én sem,hogy az osztálytársaid megtudják. Szerintem lesz aki irigykedni is fog.:)Ne aggódj. Bár azért abba bele kell gondolni, hogy mire a gyerek leérettségizik, addigra az anya elmúlik 60 éves... de ez miatt meg nem neked kell aggódnod. Tudom, hogy manapság már ez nem gond, de bennem ez is felmerült...

Mindettől függetlenül próbálj meg örülni ennek, a testvér az egyik legklasszabb dolog a világon. Te hány éves vagy? Van másik testvéred?

2014. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
72%

Nem ciki, de magyarországon szokatlan és valószínűleg ráfognak csodálkozni az emberek.


Nem bántani kell a kérdezőt, hanem belegondolni a helyzetébe. Ebbe a korcsoportba esnek az én szüleim is és ha magamból indulok, nagyon furán érintene, ha születne egy kistestvérem. Nem bánnám, de szokatlan lenne, ahogy a meglévő testvérem számára is.

Nem is olyan régen viccelődött vele anyum, a testvérem arcán megjelenő értetlen grimasz mindent elárult. Egyáltalán nem értette, hogy egy felnőtt és egy gimnazista gyerekkel rendelkező párnak minek kéne még egy kisbaba. Ez egy kamasz fiú "véleménye". S visszatérve a kérdező piszkálásához, nem kötelező izgatottnak lennie egy kistestvér miatt, nemcsak egy kamasznak de egy öt éves gyereknek sem.

2014. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
72%
Anyukám 46 éves de én azért rohadtul csodálkoznék ha terhes lenne, megértem, hogy vannak aggályaid. Én sem akarnék kistestvért.
2014. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
72%
Én megértelek valamenyire... Nekem 37 éves volt anyukám mikor születtem, ez még nem idős, de így is ő volt a legidősebb anyuka a szülőiértekezleteken. Ráadásul apukám és közte 8 év van, amin szintén ki szoktak akadni. Egy kicsit szégyelltem, hogy nekem vannak a legöregebb szüleim. Mikor kicsi voltam, akkor nem volt semmi különös, ugyanúgy játszottak velem meg minden, de ahogy teltek az évek csak rosszabb lett. Nincs semmi türelmük hozzám, nem foglalkoznak velem, nem érdeklem őket és mindenen csak ordibálni tudnak. Nem lehet hozzájuk szólni, de muszáj néha beszélnem velük mert, ha nem tenném, akkor köszönni se köszönnének nekem. Úgy érzem, hogy utálnak. Mikor kicsi voltak és valami "rosszat" csináltam akkor is nem szidtak le vagy magyarázták el, hanem megvertek mert az egyszerűbb volt. Nem voltak mindig ilyenek, van egy nővérem, akit úgy neveltek, úgy vigyáztak rá mint egy 50 karátos gyémántra. Hozzá képest engem utálnak, ő már idősebb, felnőtt, dolgozik vele nem kell annyit foglalkozniuk mint velem, de velem meg nem teszik.
2014. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
37%

Ő döntésük.

Téged meg irigyelni fognak a barátnőid, hogy babázhatsz :)

2014. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
51%

Az hogy nem jut eszébe senkinek, hogy a kérdező maga is GYEREK? Feltételezem gimibe jár. Biztos nagyon fogja értékelni, hogy hirtelen megjelenik egy 0-24ben visító, üvöltő kis lény a szomszéd szobában. Aki ha kicsit nagyobb lesz mindig neki lesz lepasszolva, ha anyunak nincs kedve hozzá, hisz ő már nagylány, tud rá vigyázni... Néhány év múlva meg ott lesz egy kis örökmozgó, aki majd nem hagyja tanulni, elszedi a dolgait, folyton ráakaszkodik. Ha meg majd nem akar foglalkozni vele, akkor ő lesz a sz@r szemét, hogy miért nem szereti a tündéri kistestvérét.

Ha kamasz lesz, olyan generációs különbség lesz a szüleivel, amit nagyon nagyon nehéz lesz áthidalni és az ilyen korban szokásos problémák a sokszorosára nőnek.

Szóval lehet, hogy a kérdezőnek most még az a legnagyobb baja, hogy ciki vagy nem ciki, de csak amíg meg nem születik a baba...

2014. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
51%
Butus... anyudnak még 21 évet kell dolgoznia nyugdíjig, hogyan lenne már öreg?? Addigra már te is harmincas vén szatyor leszel, felnőtt pelenkával meg járókerettel, infúziós állvánnyal fogsz járkálni. Anyudnak meg te vagy a vérciki, le merném fogadni.
2014. aug. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó előtti... egy gimnazista nem érzi cikinek a terhességet... és nem gondolja a 40es éveikben járó embereket öregnek.Ráadásul a szülő nem kíséri el az évnyitóra a gimnazista gyerekét.


Egyébként nem ciki.Én örülnék neki.Az más dolog,hogy igen furcsa lesz később.A másik... akik szeretik egymást,és gyereket akarnak,nem foglalkoznak azzal,hogy beteg lesz-e a gyerek,mert attól még ugyan úgy szeretni fogják.Egyébként meg nem mindenki jár így. Sőt... Amúgy meg csak azt mondják,hogy 30év alatt érdemes szülni,nem azt,hogy utána nem lehet,csak akkor a legegészségesebb,és akkor kockázatmentesebb.

2014. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
77%

22:15

"minek kéne még egy kisbaba" ??? Miért, ha már van egy vagy két gyereke az embernek, akkor nem akarhat másikat? Vagy ha már két nagy gyereke van, akkor mellette nem vágyhat egy kisgyermekre?

Igen is gáz az a felfogás, hogy ez ciki. Miért ciki? Szerintem 14 évesen nem szűznek lenni meg terhességen aggódni ciki. 40 akárhány évesen meg pont el tudja dönteni valaki, hogy vállal-e gyereket.

Szóval kedves kérdező, gáz a hozzáállásod, örülj neki, hogy lesz egy kistesód, aki nem fog halálra idegelni, mert félig szülőjeként fog kezelni, te pedig babázhatsz majd egy sort. De ha nem szereted a piciket, akkor sincs baj, mert egyre kevesebbet leszel otthon.

2014. aug. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!