Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya 44 eves es terhes,...

Anya 44 eves es terhes, annyira ciki?

Figyelt kérdés
Nemsokara evnyito es akkor majd az osztalytarsaim is megtudjak. Apa is idos.
2014. aug. 6. 21:32
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
85%
Egyaltalan nem ciki,en 21 eves koromig egyke voltam,aztan megszuletett a kishugom,bagyon orultem,most mar 4 eves es imadjuk egymast,anyu akkor 42 eves volt,persze egy kis aggodalom bennem is volt,de tamagodtam es egyaltalan nem tartottam cikinek,nincs ezen semmi szegyelni valo!
2014. aug. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
63%
itt egyedul te vagy ciki kerdezo!
2014. aug. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Hat nem fognak irigyelni az tutti a lb. szerint is durva hogy anya terhes. 13 vagyok amugy.
2014. aug. 7. 07:53
 24/41 anonim ***** válasza:
44%
9-es: Te ezeket a százalékokat honnan vetted? Idős sebbekknél???
2014. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
88%

Es teged mit erdekel, hogy az osztalytarsaid mit gondolnak? Egyaltalan mi kozuk van hozza?

Majd ha par ev mulva visszaolvasod ezt, a fejed vered a falba, hogy milyen ostoban alltal hozza.

2014. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:
56%
Sokan nem írogatnának, ide se, ha nem 40 fölött szülték volna őket...
2014. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
70%
Ez jó dolog, anyud biztos szép nő. Gyerekként lehet ciki érzés, de valójában nem az. A válaszadók többsége szerint nem ciki.
2014. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

01:21 Ha értve elolvastad a válaszomat, láthattad, hogy a kamasz öcsém gondolkozik így. Én megértem amit írsz, de az nem az én véleményem volt, szóval nem értem miért kell lepontozni a válaszom.

Csak azt akartam bemutatni, hogy mit gondol egy kérdezőhöz, valószínűleg korban közelebb eső gyerek. Ez esetben pedig nem tévedtem nagyot, mert köztük csupán két év van, lényegében egy korosztályba tartoznak.


Imádom amikor az emberek kiragadnak egy mondatot, majd kiforgatják a válaszod.

2014. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
93%

Én ugyanennyi idős voltam, mikor a legkisebb testvérem született. Senki nem cikizett miatta, csak mertek volna! Azon kéne inkább elgondolkoznod, milyen lb. az, aki egy tőled független, családi ügyedet cikinek tart rajtad. Az ilyen nem barátnő, hiszen a barát örömben, bajban is melletted áll.


Most 30 vagyok, és egy áldás, hogy itt a pici húgom velünk, aki már 17 éves lesz idén ősszel. :)

2014. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
92%
29-es válaszomhoz hozzátenném, hogy míg a húgom azóta is itt van nekem, addig az általános iskolai osztálytársaimat 15 éve nem láttam. Ennyit számít az, ki cikiz vagy ki nem, az iskolai idők hamar lezárulnak, a tesód ott lesz neked egy életen át. Csak rajtad múlik, hogy indul a kapcsolatotok! Legyetek jó tesók, az ezerszer többet ér, mint hogy menő legyél az osztályban.
2014. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!