Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Joga van apámnak kiköltöztetni...

Joga van apámnak kiköltöztetni a szobámból, azért, mert ő veszekszik anyámmal?

Figyelt kérdés

A szüleim egyfolytában veszekednek, legtöbbször apám kezdi el és párszor már mondott olyanokat, hogy el fog költözni innen és nem fog gyerektartást se fizetni, meg semmit, hanem anyám lásson el engem meg saját magát úgy, ahogy tudja, meg minden, de ebből semmi se lett. Most meg megint összevesztek anyámmal valami egetrengetően fontos dolgon (konkrétan azon, hogy mondta anyámnak, hogy segítsen neki felvágni valami húst, ő meg mondta, hogy most készül lefeküdni, apám meg elkezdett vele emiatt ordibálni) és kitalálta, hogy akkor holnaptól az én szobám az övé lesz és költözzek le anyámhoz és vele aludjak, meg minden...Már nem azért, de szerintem ez felháborító, f_szomat bele, hogy eddig is alig volt magánéletem, mert állandóan benyitogatnak a szobámba meg nem zárhatom be az ajtómat meg ilyesmi, mert becsukott ajtónál nem hallanám, ha szólnak -.- De az meg milyen már, hogy majdnem 17 évesen anyámmal kell aludnom, akkor még ennyi magánéletem se lenne...Ráadásul mindjárt elkezdődik az iskola is, akkor hol tanulnék??? Szerintetek ez normális?? Egyáltalán van joga a saját szobámból kiköltöztetni csak azért, mert ő veszekszik anyámmal? Miért engem kel büntetni az ő szarságai miatt??

16/L


2014. aug. 9. 22:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként bocsi a csúnya beszédért, de tényleg elég ideges vagyok...
2014. aug. 9. 22:32
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha övé a ház megteheti, bár elég fura ilyen apróságokon így összeveszni ( bár nekem az is fura, hogy az apa a konyhában van és az anya "fáradt dolgozni", ezért lefekszik aludni. Nálunk állandóan én vagyok, ill. a mosást-takarítást én csinálom, a többit a férjem ).
2014. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem, nem normális, de a leírásod alapján apukádnak nem ez az egyetlen olyan dolga, ami nem vall felelős szülőre. Valószínűleg nem sok befolyásod van a szobád sorsára, próbálj meg kevesebbet lenni otthon (pl. könyvtárban tanulni, ha lehet). Megértem, hogy nehéz, de semmi nem tart örökké.
2014. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Valóban van joga, hiszen csak azért "saját" a szobád, mert a szüleid megengedték neked. Az ő lakásukban ők az urak. De egyáltalán nem normális, hogy a feleségével való problémáit rád is kivetíti, milyen apa az ilyen? Undorító. Ilyen viselkedéssel jobb is, ha elköltözik.
2014. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Hogyne lenne joga, ove a haz, nem a tied.

Az egy mas dolog, hogy egy rendes szulo nem tesz ilyet, lehet, hogy csak mergeben mondta.

2014. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Remélem, hogy csak mérgében mondta, mert ez nem normális szerintem..

2014. aug. 9. 23:36
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdező! mi lett? remélem nem költöztettek ki!
2014. aug. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!