Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez mennyire furcsa, vagy...

Ez mennyire furcsa, vagy mennyire normalis?

Figyelt kérdés

15 eves lany vagyok , nemsokara 16. Van baratom tobb mint 10 honapja. Es tudom , hogy manapsag az a divat hogy mindenki osszefekszik mindenkivel , de en nem ilyen vagyok es anyukamat szeretnem tapintatosan megnyugtatni. Amikor ketten vagyunk a (16 eves) baratommal mindig aggodik hogy ne csinaljunk semmi rosszat , vagyis ne szexeljunk. En nem is tervezem ezt , de hogy mondjam el neki szepen hogy en majd szolni fogok neki amilor ugy erzem itt az ideje? Mert szeretnem ha majd elvinne nogyogyaszhoz meg ilyesmik.

Legfokepp anyukak valaszat varom , de barki valaszanak orulnek :)


2014. aug. 12. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt olyan szépen megfogalmaztad. Mondd neki el ugyanígy.

Kérd meg, hogy bízzon benned!

2014. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben , csak nem akarom kínos helyzetbe hozni :/
2014. aug. 12. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha azt mondja, hogy ne csináltatok semmi rosszat, te csak annyit felelj, hogy szólni fogsz neki még mielőtt rosszalkodnátok. :)
2014. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Szeretné, ha majd elvinne nőgyógyászhoz? Ezt nem igazán értem, hogy kapcsolódik.
2014. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, hogy várni akarsz a szexel.

Évszázadokon át kimondottan jól működött az, hogy általában csak esküvő után szexeltek az emberek.

Azt csak a modern kor "agymosodája" hiteti el az emberekkel, hogy ezzel rohanni kell, a következményekkel nem törődve.

Következmények alatt nem csak a nemibetegségeket vagy a nem kívánt terhességet értem (bár azok is komoly dolgok), hanem a lelki következményeket. Azok ellen ugyanis nem véd a gumióvszer!

2014. aug. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"Évszázadokon át kimondottan jól működött az, hogy általában csak esküvő után szexeltek az emberek." Kimondottan jól? :D Hát persze, és az ilyen házasságokban mindig is virágzott a nemi élet
2014. aug. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán nem pont az a középkor agymosodája, hogy házasság után úgy is jó lesz, elsőre minden sikerülni fog, sőt, ne is merd felfedezni a tested, mert elvész az ártatlanságod, a szekksz amúgy is csak gyerekcsinálásra való? :P
2014. aug. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!