Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így? Hogy...

Miért viselkedik így? Hogy értessem meg vele, hogy már felnőttem?

Figyelt kérdés

Édesanyám állandóan a nyomomban van, ha otthon vagyok. 10 percenként be jön a szobámba, úgy érzem, hogy semmi magánéletem sincs. (Szó szerint, és ez nagyon bosszant.) Amióta otthon van, azt hiszi, hogy minden körülötte forog. Bele akar szólni mindenben, amúgy meg ami fontos lenne számomra, azzal meg nem foglalkozik. Itthon nem is nagyon szeretek lenni, mert állandóan megy a cseszegetés, kombinálás, hogy miért vagyok ilyen savanyú, miért nem ugrálom körbe, miért nem beszélgetek vele...


22L


2014. aug. 13. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Koltozz el, es allj a magad labara, az eleg ertheto.
2014. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Persze, elso! Ma pont azt a vilagot eljuk, amikor a 22 eves lany el tud koltozni, fenn tudja magat tartani, mert br 300-at keres, eszik rendesen, es jut mindenre.


Pont az ilyen szuloktol menekulnek el leghamarabb a gyerekek az elso adando alkalommal es a latogatast leredukaljak majd heti 1 napra..


Kerdezo, szerintem ezt ugy nem tudod megertetni vele, hogy ne legyen belole sertodes!

2014. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%

Egy szülő akkor fogja fel, hogy a gyereke felnőtt, ha az saját lábra tud állni, el tudja magát tartani és nincs szüksége semmilyen- anyagi téren sem- segítségre.

Szerintem akkor már meg fogja érteni.

2014. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Masodik: en nem a szulo vagyok a tortenetben, hanem a gyerek. Es kenytelen voltam a magam labara allni, mert apam a rokkantnyugdijabol mar nem tudott volna alberletet fizetni, igy nekem kell nemcsak a sajat de az o lakhatasat is finanszirozni.

Es bizony, azota erzem magam felnottnek, hogy eltartom magam.

Egyeb megjegyzes?

2014. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Szoval bocsanat, de igen fel tudnak huzni az ilyen kerdesek, hogy

1. meg otthon lakom, de nem en vagyok az ur a hazban, nem vagyok egyenrangu -- BM, tedd ossze a ket kezed, hogy van hol laknod INGYEN, mert fel se fogod mekkora szerencsed van masokhoz kepest


vagy plane:

2. vettek nekem lakast a szulok, de nem ott nem olyat amilyet szerettem volna, massal is ilyen szemeteeek?


Olyan segitsegrol beszelunk itt, amiert a ket kezet osszetenne az, akinek nem jut!! es akkor jonnek a sirankozos kerdesek, amikben meg panaszkodnak is...

2014. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"Amióta otthon van"


miért mi történt vele?


"miért nem beszélgetek vele..."


miért nem beszélgetsz vele?



Tudod most lett öngyilkos egy nagyon híres színész, akit most mindenki sajnál.. és a "barátai" bevallották jóformán, hogy bár többször segítségért kiáltott senki nem hallotta meg. Lehet ha még akkor meghallja valamelyik és segít rajta még most is élne.

2014. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!