Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak ezért találom idegesítőne...

Csak ezért találom idegesítőnek, vagy valóban az?

Figyelt kérdés

Bocsi nincs kedvem újra leírni, mert már leírtam egy barátnőmnek, szóval csak beillesztem ide.


Anya olyan idegesítő T.T

Nagyon

NAGYON

Vagy most csak azért találom annak mert menstruállok? :T pedig nem is csinált semmit de olyan idegesìtő

Meghalok

Hallod TV-zek, ilyen Luxus Yachteket nézek.

Erre odajön anya, nézi 3 percig, majd megkérdezi: Hogy lehetnek valakik ilyen m****osul gazdagok?

De ez engem annyira idegesít. De annyira. Ez olyan mintha féltékeny lenne vagy nemtom, irígy, hogy másoknak van máni

Hallod nekem meg sem fordult a felejemben hogy "hű de gazdagok"

Én csak nézem és: "wow" és ennyi a reakcióm 1 órán keresztül xD

Meg h "Vedd már a hatosra"

Én: "Mer?"

Ő: "Ott megy az az xy sorozat"

Én: "HH sorozatokat nézel, nem is szoktál"

Ő: "Mert az az x Jóska annyira nézi"

.-.

B*****g

xD

Én " mit érdekel hogy mások mit néznek? .-."

"Csak hogy miről szól hogy mit néz rajta"

De annyira mindenlében kanál h megőrülök. Ha valaki azt csinálja akkor neki is azt kell.

De hallod nemtom úgy 8 évvel ezelőtt keresztanyáék lefestették a szobákat

Anya: "Na akkor mi is"

._.

Meg: apa: "Minek kell ez neked?"

Anya: "mert xy-nak is ez van"

*big big BIG FACEPALM*

Jah meg olyan r****tul kíváncsi

Pl ma is vhonnan megtudta h (név) exe küldföldön van a pasijával. Mondom jah, tudom. Ő: honnan? Én: jah, láttam facebookon. A pasija is tiszta (név), ilyen nagydarab kigyúrt kopasz kedves arccal. Ő: "mutasd már" .-.

Meg valaki feltette a képeit facebookra és tud róla anya. "No akkor nézzük meg"

B*****g mit érdekel engem h más hol nyaral .-.

Meg a sorozatra visszatérve pl én hol nem (ne sértődj meg xd) sz***m le h te milyen animét nézel? Most azért nem fogok egyet se megnézni mert te azt nézed. Pl a Yuusha-s is a nyarás óta vár Xd

Meg mindig kémkedik mások után .-. Pl facebookon nézzük meg ezt meg azt meg amazt -.-"

Ez hol nyaralt, ez mennyit változott, ennek ki az új pasija, ki milyet sz**t ._."

Pl facebookon szinte a föoldalt sem nézem, nem érdekel ki mekkora k***a meg milyen svagjoló, vagy hogy más hogy rajoskodik a babájával, vagy a nyaralásával .-.

Meghalok meghalok MEGHALOK MEGHALOK (név) XD

Na köszi hogy végigolvastad ha akartad ha nem a panaszáradatot, most hogy leírtam sokkal jobb xD


2014. aug. 13. 18:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Amiket elolvastam az alapján egyáltalán nem tűnik idegesítőnek. Elég arrogánsnak tűnsz így a leírtak alapján amúgy. Szerintem örülj hogy legalább van anyád a szó szoros értelmében. Nem egy osztálytársam családja ment szét, van aki nem látja csak évente az anyukáját. Én is évente látom az apukám. Egyszer panaszkodtam egy barátomnak, ő meg elmesélte, hogy ő még azért az évi 1 találkozásért is ölni tudna, mert az övé meghalt rákban, mikor ő 7 éves volt.
2014. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkább magadban keresd a hibát!!!!
2014. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, belőled sokkal de sokkal idegesítőbb anyuka lesz egyszer. :)
2014. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Na csak ilyen lányom ne legyen soha, mint te. Nem vállalnám be, hogy neveljelek és legalább valami elfogadható értelmi szintre felhozzalak. Konkrétan még egy kérdést sem tudsz feltenni gyk-n. De azért beszédes a kis csevejed a barinőddel, remélem a többi fiatal azért nem ezen a szinten mozog.
2014. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Miért lennék arrogáns? Nem nézem le, nem tartom magam jobbanak, egyszerüen idegesítenek ezek a tulajdonságai.

Miért jó az, ha szemmel tartasz másokat? Miért jó ha irígykedsz rájuk? Miért érdekel hogy más mit csinál? Miért jobb ha te is azt csinálod? Rohan a többi birka után, mert azt hiszi így jobb lesz.

2014. aug. 13. 19:19
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Anyukád egy átlagos ember, átlagos hibákkal.

Mikor menstruálok, engem néha az is zavar, ha valaki csenben lélegzik mellettem. :-)

Uralkodj magadon, szedj magnéziumot.

2014. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vicces, hogy mindenen felhúzod magad :D Majd elmúlik. Kívülről egyébként nem tűnnek idegesítőnek ezek a dolgok, de tudom, hogy milyen, egyszer-egyszer én is majd' felrobbanok a szüleimtől.
2014. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Amúgy elmondom hogy elég inteligensnek és normálisnak számítok a korcsoportomban :) jól tanulok, illedelmes vagyok, nem psizkálok senkit,próbálom magam elfogattatni, és a tipikus csendes kislány vagyok az iskolában és máshol is. Söt, kerülöm azt is hogy bármi módon megbántsak másokat. Pl azt a fiút is elviselem, aki szerelmes belém (de én nem), csak hogy ne bántsam meg pedig nagyon irritálló, mert tipikus rágógumi aki tapad. És kedves vagyok vele, szeret annak ellenére hogy 2× elutasítottam :)
2014. aug. 13. 19:29
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennél a kérdésnél kevés idegesítőbb dolgot tudok elképzelni.
2014. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 tetro ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy megkérdezem... De téged mégis mi a franc frusztrál ennyire? Hiány van?
2014. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!