Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak ezért találom idegesítőne...

Csak ezért találom idegesítőnek, vagy valóban az?

Figyelt kérdés

Bocsi nincs kedvem újra leírni, mert már leírtam egy barátnőmnek, szóval csak beillesztem ide.


Anya olyan idegesítő T.T

Nagyon

NAGYON

Vagy most csak azért találom annak mert menstruállok? :T pedig nem is csinált semmit de olyan idegesìtő

Meghalok

Hallod TV-zek, ilyen Luxus Yachteket nézek.

Erre odajön anya, nézi 3 percig, majd megkérdezi: Hogy lehetnek valakik ilyen m****osul gazdagok?

De ez engem annyira idegesít. De annyira. Ez olyan mintha féltékeny lenne vagy nemtom, irígy, hogy másoknak van máni

Hallod nekem meg sem fordult a felejemben hogy "hű de gazdagok"

Én csak nézem és: "wow" és ennyi a reakcióm 1 órán keresztül xD

Meg h "Vedd már a hatosra"

Én: "Mer?"

Ő: "Ott megy az az xy sorozat"

Én: "HH sorozatokat nézel, nem is szoktál"

Ő: "Mert az az x Jóska annyira nézi"

.-.

B*****g

xD

Én " mit érdekel hogy mások mit néznek? .-."

"Csak hogy miről szól hogy mit néz rajta"

De annyira mindenlében kanál h megőrülök. Ha valaki azt csinálja akkor neki is azt kell.

De hallod nemtom úgy 8 évvel ezelőtt keresztanyáék lefestették a szobákat

Anya: "Na akkor mi is"

._.

Meg: apa: "Minek kell ez neked?"

Anya: "mert xy-nak is ez van"

*big big BIG FACEPALM*

Jah meg olyan r****tul kíváncsi

Pl ma is vhonnan megtudta h (név) exe küldföldön van a pasijával. Mondom jah, tudom. Ő: honnan? Én: jah, láttam facebookon. A pasija is tiszta (név), ilyen nagydarab kigyúrt kopasz kedves arccal. Ő: "mutasd már" .-.

Meg valaki feltette a képeit facebookra és tud róla anya. "No akkor nézzük meg"

B*****g mit érdekel engem h más hol nyaral .-.

Meg a sorozatra visszatérve pl én hol nem (ne sértődj meg xd) sz***m le h te milyen animét nézel? Most azért nem fogok egyet se megnézni mert te azt nézed. Pl a Yuusha-s is a nyarás óta vár Xd

Meg mindig kémkedik mások után .-. Pl facebookon nézzük meg ezt meg azt meg amazt -.-"

Ez hol nyaralt, ez mennyit változott, ennek ki az új pasija, ki milyet sz**t ._."

Pl facebookon szinte a föoldalt sem nézem, nem érdekel ki mekkora k***a meg milyen svagjoló, vagy hogy más hogy rajoskodik a babájával, vagy a nyaralásával .-.

Meghalok meghalok MEGHALOK MEGHALOK (név) XD

Na köszi hogy végigolvastad ha akartad ha nem a panaszáradatot, most hogy leírtam sokkal jobb xD


2014. aug. 13. 18:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ti nem álltok nagyon jól anyagilag, ugye? Nekem az jön le, hogy azért haragszol anyukádra, mert ahelyett, hogy megteremtette volna neked azt, amit a tv-ben látsz, ő irigykedik, és nem törekszik előre. Ezt azért gondolom, mert az én anyukám ennek úgy a 12x-e, legutóbb egy haldoklóra lett féltékeny, mert "legalább az utolsó napjain világhírű lett..." Na, akkor felhúztam magam, de olyanokon, mint te, én meg se rezdülök. Mit zavar téged, hogy kíváncsi, és nézegeti az ismerősöket? Ahogy kiolvasom az írásodból, ő nem annyira netezik magától, mint pl. te. Téged a chat szórakoztat, őt meg a nézelődés. El kell keserítselek, a facebook pont erre a 2 dologra alkalmas, semmivel se vagy jobb nála. És mi van azzal, hogy érdekli a sorozat, amit az ismerőse néz? És??? Ha nekem ajánlanak valamit, és van időm, kíváncsiságból én is belenézek. Aztán vagy megtetszik, vagy nem.

Emellett: -arrogáns vagy, mert kisül a beszélgetésből, és mert arra is lusta vagy, hogy a problémádat összegezd, a neked segíteni akaróknak.

- akármi is az oka, túlreagálod, amire mentségként szolgál, hogy tinédzser vagy, de attól még jobb lenne moderálni magad, mert ez a viselkedés roppant visszataszító.

2014. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ami másba idegesit az benned is megvan!Paranoiás vagy és eltúlzod a dolgokat.Semmi idegesitő nincs benne viszont a reakcióid idegesitőek.
2014. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

16 éves vagy? Ne hülyéskedj már :D Én 17 éves vagyok, chaten tényleg nagyon alacsonyra veszem a szintet, de ezeket a t-betűs szmájlikat még csak nem is ismerem...

Nem tudom elhinni, hogy téged valaki intelligensnek és normálisnak tart. Nekem nagyon bolond barátnőim vannak, de ilyet még ők sem produkálnak. Mire sikeresen végigvergődtem az olvasmányodon az első gondolatom az volt, hogy "na ez se több 12-nél".

Cenzúrázni pedig normálisan is lehet, tízezer csillag nélkül. Azt, hogy rohadtul pl. nem is kell.


Bocsi a hosszú offért. Most kicsit visszakanyarodva az eredeti témához: Szerintem anyukád teljesen rendben van, egyáltalán nem tűnik idegesítőnek, pedig a saját anyukám engem is szokott idegesíteni, de nagyon nem ilyen dolgokon akadok ki. Mást is kiröhögnék, ha ilyen semmiségről panaszkodna.

2014. aug. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!