Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak ezért találom idegesítőne...

Csak ezért találom idegesítőnek, vagy valóban az?

Figyelt kérdés

Bocsi nincs kedvem újra leírni, mert már leírtam egy barátnőmnek, szóval csak beillesztem ide.


Anya olyan idegesítő T.T

Nagyon

NAGYON

Vagy most csak azért találom annak mert menstruállok? :T pedig nem is csinált semmit de olyan idegesìtő

Meghalok

Hallod TV-zek, ilyen Luxus Yachteket nézek.

Erre odajön anya, nézi 3 percig, majd megkérdezi: Hogy lehetnek valakik ilyen m****osul gazdagok?

De ez engem annyira idegesít. De annyira. Ez olyan mintha féltékeny lenne vagy nemtom, irígy, hogy másoknak van máni

Hallod nekem meg sem fordult a felejemben hogy "hű de gazdagok"

Én csak nézem és: "wow" és ennyi a reakcióm 1 órán keresztül xD

Meg h "Vedd már a hatosra"

Én: "Mer?"

Ő: "Ott megy az az xy sorozat"

Én: "HH sorozatokat nézel, nem is szoktál"

Ő: "Mert az az x Jóska annyira nézi"

.-.

B*****g

xD

Én " mit érdekel hogy mások mit néznek? .-."

"Csak hogy miről szól hogy mit néz rajta"

De annyira mindenlében kanál h megőrülök. Ha valaki azt csinálja akkor neki is azt kell.

De hallod nemtom úgy 8 évvel ezelőtt keresztanyáék lefestették a szobákat

Anya: "Na akkor mi is"

._.

Meg: apa: "Minek kell ez neked?"

Anya: "mert xy-nak is ez van"

*big big BIG FACEPALM*

Jah meg olyan r****tul kíváncsi

Pl ma is vhonnan megtudta h (név) exe küldföldön van a pasijával. Mondom jah, tudom. Ő: honnan? Én: jah, láttam facebookon. A pasija is tiszta (név), ilyen nagydarab kigyúrt kopasz kedves arccal. Ő: "mutasd már" .-.

Meg valaki feltette a képeit facebookra és tud róla anya. "No akkor nézzük meg"

B*****g mit érdekel engem h más hol nyaral .-.

Meg a sorozatra visszatérve pl én hol nem (ne sértődj meg xd) sz***m le h te milyen animét nézel? Most azért nem fogok egyet se megnézni mert te azt nézed. Pl a Yuusha-s is a nyarás óta vár Xd

Meg mindig kémkedik mások után .-. Pl facebookon nézzük meg ezt meg azt meg amazt -.-"

Ez hol nyaralt, ez mennyit változott, ennek ki az új pasija, ki milyet sz**t ._."

Pl facebookon szinte a föoldalt sem nézem, nem érdekel ki mekkora k***a meg milyen svagjoló, vagy hogy más hogy rajoskodik a babájával, vagy a nyaralásával .-.

Meghalok meghalok MEGHALOK MEGHALOK (név) XD

Na köszi hogy végigolvastad ha akartad ha nem a panaszáradatot, most hogy leírtam sokkal jobb xD


2014. aug. 13. 18:36
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Frusztrál? Nem, semmi az iskolán kívül. Mondjuk így visszagondolva nem annyira rossz, de most így egyszerre jött az összes... Csak idegesít ha valaki a többi után rohan, minthogy csinálna valamit, amiért tényleg elképesztő lesz, és ne mások hibájának nézegetésével nyugtassa magát. Tudom hogy általános emberi reakció... De nem tudom, így vagyok beprogramozva :D
2014. aug. 13. 19:50
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook beszélgetésedből nagyon jól látszik, hogy mennyire intelligens lehetsz.
2014. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastad már a kötelező olvasmányokat? Készen van az olvasó naplód? Nem ártana a szókincsedet és a helyesírásodat tovább fejlesztened.


Egy virtuális álomvilágban élsz, anyukád meg csupán egy látogató erre "meghalsz". Mond neki, hogy a saját oldalát nézegesse, te meg segíts neki a házimunkában.

2014. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom milyen fogalmazás ez? Mi a szar ez? Nem is tudtam elolvasni.

.

2014. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
68%

Tenyleg arrogans vagy es szemtelen is.

Egy kicsit vegyel vissza, igy ne beszelj edesanyadrol.

2014. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Ki nem így beszél neten? Ez chat. CHAT. És azért olvashatatlan, mert ki kellett cenzúráznom.

Nincs kötelező olvasmányom, szoktam segíteni, és ne következtess le minden rossz tulajdonságomat ha nem ismersz.

Tökéletesen fogalmazok :) Ami nem látszik, mert chat... De ha érdekel akkor történetet is írok, ami egy elég népszerű oldalon van fent, és lektorok szűrik az oda bekerült történeteket. Sohasem tanultam a párbeszédeket, mégis egyszer sem volt bajom velük :)

2014. aug. 13. 20:35
 17/23 tetro ***** válasza:

20,35

mennyi idős vagy?

2014. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Jol tippelem, hogy ugy 14-15 eves lehetsz, ugye?


A helyesirasodon es a stilusodon van mit javitani.

2014. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy chat és ráadásul privát is, ott nem úgy fogalmazunk, ebben igazad van, de éppen emiatt nem tesszük fel egy az egyben a gyk-ra, mert az viszont nem CHAT.
2014. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Igazad van, utolsó...

16 vagyok.

2014. aug. 13. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!