Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az edesanyam viselkedese...

Az edesanyam viselkedese mennyire atlagos? Nektek milyen a visszonyotok anyukatokkal?

Figyelt kérdés

25 eves vagyok es van egy 1 eves fiam.

Anyukam a szules alatt vegig bent volt velem es ez sok erot adott.

A hetkoznapokban visszont nincs nagyon kapcsolat koztunk o nem hiv es nem jon. De ha en hivom akar ejjel 2 kor is kocsiba ul es jon, szabadnapot vesz ki ha hivom es ugy hallja hogy szomoru vagyok. A fiamra barmikor vigyazz es tudom hogy mindenet odaadna az utolso darab kenyeret is.

De o soha nem keress es azt is a nagynenemtol tudtam meg hogy a pasijaval Amerikaba ment 2 hetre. Ha hetekig nem hivom akkor szokott hivni hogy mi van velunk es ezt szova is teszem de o azt mondja a kozossegi oldalakon latja hogy jol vagyunk fotok es bejeyzesek alapjan meg a rokonoktol is.


2014. aug. 6. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát... érdekes.

Amikor az elejét olvastam akkor azt hittem biztos azért mert úgymond nem akar titeket zavarni de amint a végére értem rájöttem, hogy ez hülyeség. Azért ha Amerikába ment és nem szólt róla az nagyon is érdekes szerintem. Meg úgy az egész történet.

Legközelebb hozd fel neki a témát, mond el hogy rosszul esik ez neked és szeretnéd ha magától is részt venne az életetekben

2014. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokszor mondtam neki es olyankor ideig oraig hiv, ir de lassan megint ugyan ott vagyunk. Biztos szeret es az unokajat is mert van olyan hogy hetvegen o vigyazz ra. Es ha en nem hivom egy ido utan 2-3 het es o hiv. Azt mondja tudja hogy jol vagyunk mert pl.kedden voltunk mamanal vagy a hetvegen a nenemnel es ok elmondjak neki.
2014. aug. 6. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég szomorú ezt olvasni.. Mindenképp egyszer beszéld meg rendesen anyukáddal, mondd meg neki, hogy ez így neked nem jó és most már tényleg kezd eleged lenni. Oké, hogy látja, hogy jól vagytok, meg persze kirepültél már a madárfészekből, van saját, önálló életed, de ez így szerintem akkor sem normális. Vagy ha tényleg nem változik, tedd meg vele te is ezt esetleg, vagyis ha felhív akkor mondd, hogy jól vagytok ennyi, te se tegyél nagy erőfeszítést. Bár ez nem szép dolog, de hátha így leesik neki, mit érzel.
2014. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!