Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg, hogy nem...

Hogyan mondjam meg, hogy nem akarunk itt aludni a barátommal úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Anya mondta, hogy nem muszáj mindig a barátom lakásában aludnunk, ha vele vagyok, nyugodtan alhatunk nálunk is.

De én ezt nem szeretném, mert van, hogy néha elmegyünk még szórakozni, találkozni másokkal és olyankor hajnalban megyünk haza. Itt meg akkor már alszanak anyáék és a tesómék is, nem akarunk akkor pakolni, öltözni, stb.

A másik pedig, hogy az ágyamba nem férnénk el ketten kényelmesen és én nem tudnám úgy elengedni magam.

Nála meg ott van a nagy lakás, kettesben vagyunk, senki nem zavar minket.


De ezt így nem akarom megmondani anyának, mert az olyan lenne, mintha itt kevésbé lenne jó.


17/L


2014. aug. 20. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na de ha tényleg kevésbé jó a felsorolt okok miatt, akkor miért nem lehet elmondani. Meg fogja érteni.
2014. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%

Szia:) nekem ez ugy jon le hogy inkabb a baratomnal zavarkodjunk minthogy itthol,a baratomnal oltozkodhetunk pakolaszhatunk senki aem szol"neked"de lehet a baratod szuleit egy kicsit zavarja ez a teny allas..es vegtelensegig nem mehet igy!!kicsit vedd eszre magad!!!!

Pont ezeket a dolgokat a sajat anyukadtol "varhatnad el"hogy alkalmazkodjon nem pedig a baratod szuleitol aki neked meg idegen!!!! Az agy,,,,,ha valaki szereti egymast..gondolom ossze bujva alusztok.. 1 -1 ejszakat kilehet birni persze ha.nem.egyszemlyes!!!!



De ha a parod kulon el es valoban csak 2 vagytok ott akkor mond el anyukadnak hogy pont ezert szeretsz ott lenni mert ott csak 2 vagytok!anyukad is volt fiatal 17 eves es megfog erteni!!!! Ha ez a valos es nem qz elso resz a kommiban akkor bocsi az elso irasomert.... csak nem tudom hogy a parod egyedul el e a lakasban vagy szulokkel!!!

2014. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A barátom nem a szüleivel él, a lakás csak az övé. Úgyhogy ott nem zavarunk senkit.
2014. aug. 20. 10:01
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Ez pont eleg indok mond ezt anyukadnak:))hidd el megerti:)!!!
2014. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Próbáld meg így elmondani neki. De mivel te még elég fiatal vagy, ezért nyilván örülne, ha nálatok is töltenétek időt.


OFF

42% te pedig tényleg tanulj meg írni és olvasni.

2014. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmondhatod neki,szerintem meg fogja érteni.Ő is volt fiatal.
2014. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

75/ os neked pedig illö lenne a gyakori

.k. szabàlyàt elolvasnod!!!!! Hogy nem a vàlaszolonak valaszolsz,hanem csak a kėrdezönek!!!!!!!

2014. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-eske, te most pontosan azt csináltad, amiért leszóltad a másikat!


Kérdező ezt így mondd el és kész!

2014. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!