Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfogadnátok ha a gyereketek...

Elfogadnátok ha a gyereketek négerrel lenne, és vele alapítana családot?

Figyelt kérdés

És milyen esetben fogadnátok el, ha elfogadnátok? Például sokan mondják hogy menekült meg Afrikából érkező fekete nem elfogadható a gyerekük mellett vagy a családban (szóval aki nem tanult és nem európából jön)

Ha mondjuk menekült lenne, de sok pénze lenne, és intelligens, el tudnátok vele beszélgetni normálisan, akkor elfogadnátok?


2014. aug. 21. 16:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem a bőrszíne érdekel az embereknek, hanem hogy milyen ember belül...
2014. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%

"országok közt exportál-importál cuccokat,ad-vesz,"


Vagyis csempész!

2014. aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha Magyarországon tanult és praktizáló orvos lenne az a néger,apukám akkor sem fogadná el. Bármilyen csúnya dolog is,ő azt vallja,hogy az ember színe fehér,elég agresszíven rasszista,antiszemita,amit akartok. Tiniként egy időben azzal szivattam,hogy majd hazahozok valami szép csokifiút,sík ideg volt:D

Mondjuk ez annyiban nem probléma,hogy nekem egyáltalán nem jönnek be a néger faszik. Semmi bajom nincs velük,volt néger lakótársam is,jóban voltunk,de egyszerűen nem.

23L

2014. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
33%

"azt vallja,hogy az ember színe fehér"


Azért az emberiség nagyobbik hányadát nem a fehér rassz alkotja.

2014. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, mindenkinek megy a zöld!
2014. aug. 22. 13:05
 16/19 anonim ***** válasza:
94%

14-es,nem értem,hogy ezt minek emelted ki,én is tudom,nyilván apukám is tudja,hogy az emberiség zöme nem fehér,hiszen tanult ember,még ha ilyen korlátoltan is gondolkozik ebben a témában. Ezzel arra céloztam,hogy ő megveti mind a mongoloidokat,mind a negroidokat-ha már rasszokról beszélünk.

13-as voltam

2014. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
17%

Mert megütötte a szememet. Mert ez a meghatározás arra enged következtetni, hogy aki nem fehérbőrű, az nem is ember. Tehát az emberiség nagyobb hányada nem is ember. Akkor mi?

Bocs, tudom ez nem a te véleményed, csak itt filozofálgatok. Tanult embertől elég furcsa felfogás.

2014. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy pontosan lehet tudni a rendőrségi jelentésekből, hogy azok a külföldiek akik itt tartózkodnak és éppen nem tanulnak, vagy nincsenek állásban, általában miből is élnek.

A terepet felosztották maguk között.

Az arabok pl. pénzt váltanak.

Az afrikaiak, meg kimondottan a kábítószerpiacot uralják!


Írtad, hogy export-import.

Majd exportál nektek egy kis ebolát is...

2014. aug. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nincs személyes érintettségem a dologban kedves utolsó, hanem írnom kell a témáról, de azért köszönöm. Majd nagyon fogok vigyázni minden feketével, nehogy ebolát kapjak tőlük...
2014. aug. 25. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!