Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondanák, hogy kaptok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondanák, hogy kaptok 50 milliót, de soha nem lehet gyereketek, elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Ezen vesztünk tegnap össze a párommal. Ti mit választanátok?

Kort és nemet is írjatok, légyszi.


2014. aug. 9. 08:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
50 millió nem elég ehhez. 1 milliárdnál azt mondanám oké.
2014. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem
2014. aug. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem szülhetek vagy nem is fogadhatok örökbe?
2014. aug. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én nem akarok gyereket, tehát nem csak a pénz miatt, hanem mert nem. Persze lehet ez változhat, hogy nem fogadnám el a pénzt..De most nem és ugy is gondolok rá, hogy nem. 22L
2014. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

50 millió forint annyira nem nagy pénz. Bár jelenleg nem akarok gyereket, ennyiért nem hoznék végleges döntést.


24/F

2014. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem, én szeretnék gyerekeket.

20L

2014. aug. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nem érdekel a pénz...eddig mindig volt amikor kellett...remélem a jövőben is így lesz...nem engedem, hogy a pénz bekorlátozzon, főleg ilyen szinten...én szeretnék majd gyereket és ettől csak egy esetleges betegség foszthatna meg! a pénz nem boldogít, sokaktól hallottam mekkora öröm apának lenni...szóval már az érzés többet ér mint az 50 milka...főleg, hogy vannak céljaim a gyerekeimmel is :)


21F

2014. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Simán. 50 milla nagyon nagy pénz,kinek kell gyerek? Fosik sír zabál egész nap.
2014. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

50 milláért semmit se adnék fel. 3-5 milliárd forintért elgondolkodnék, de valószínü az se ér annyit.


Az élet és az egészség a legfontosabb, a többitt megvesszük. :)


Szerinted 50Milláért meddig lennél boldog? Amíg tart veszel 1 házat 30-40 milláért, egy kocsit és a maradékból nyaralás és ennyi.

Ezt 2 ember össze tudja hozni az élete folyamán és még gyerekük is lehet...

2014. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 milliót adnának, akkor sem kellene gyerek erre a világra. /32F/
2014. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!